ALT DE LA IMAGEN

Korsan Kaptan

Korsanlar Boyama

Korsan Kaptan

Korsan Kaptan

Korsan Kaptan boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Korsanlar gemi hareket ve korsan gemisi kaptanı gerekiyor. Korsan gemilerinin kaptanları kolunu onun saldırı ve savunma için kullanılan bir kılıç taşıyan diğer eliyle yerine eller bir kanca kesilmiş ve sahip olmak zorunda. Korsanlar denizlerin hırsızlar vardır, ama tarihin sempatik figürleri olarak bize geldiniz.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10929 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 12 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10929 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Korsan Kaptan
Korsan Kaptan boyaması Sayfa

Korsanlar hakim bir korsan sermaye ile tekneler denizlerde yolculuk, korsan kaptanları kaba ve tehlikeli adamlardır. Korsanlar denize düşmanlarını atılır. Karayip liman ve şehirler de hırsızlık yapan ve denizde diğer gemilere saldırmak.

Diyelim boya Korsan Kaptan boyama Korsanlar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Korsan Kaptan bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Korsanlar ücretsiz Korsan Kaptan boyama boyayabilirsiniz. Bu Korsan Kaptan boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Korsanlar ile ilgilidir. Korsan Kaptan Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Korsanlar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Korsan Kaptan ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Korsanlar en boyanmış sayfalar

Hazine Harita
6
10 üzerinden 6 - 310 oy
Boyalı
28948
kez

Büyük bir korsan hazinesi için öncülük Bu hazine haritası ile yeni bir macera bize katılmaya cesaret? Korsanlar oynamak ister misiniz? Eğer başınızın üzerinde bir eşarp koyarak elbise olabilir. Ama her korsan onun hazine gömülü yer bulmak için bir harita gerekir. Sen bir kağıt üzerinde renk ve kesmek için bu hazine haritası yazd&# ...

Korsan Papağan
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
10958
kez

Bu korsan papağan gerçekten gerçek bir korsan gibi görünüyor! Bu çizimde renk olduğunu papağan çok korkak korsanlar daha saldırgan ve şiddetli tutum vardır. Gördüğünüz gibi Ayrıca, bu kaptan şapka, kendi kafasına bir eşarp, bir çok çizgili korsan tarz gömlek ve bir silah ile, tipik korsan giyim giymiş. Bu korsan papağan ...

Korsan Kadın
5
10 üzerinden 5 - 17 oy
Boyalı
10783
kez

Kadınlar da korsanlar olabilir, ancak daha nadir olabilir. Kadınlar korsanlar film veya TV şovları, korsan erkekler amaçlayan çok sert tehlikeli ve saldırgan bir dünya oldu kurgusal karakterler. Resimde, bir kılıç ve bir şapka taşıyan bir bayan olarak giyinmiş bir kız görüyorum.