ALT DE LA IMAGEN

Korsan Papağan

Korsanlar Boyama

Korsan Papağan

Korsan Papağan

Korsan Papağan boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu korsan papağan gerçekten gerçek bir korsan gibi görünüyor! Bu çizimde renk olduğunu papağan çok korkak korsanlar daha saldırgan ve şiddetli tutum vardır. Gördüğünüz gibi Ayrıca, bu kaptan şapka, kendi kafasına bir eşarp, bir çok çizgili korsan tarz gömlek ve bir silah ile, tipik korsan giyim giymiş. Bu korsan papağan bile gerçek korsanlar gibi bir tahta bacak var! Genellikle, korsanlar hakkında hikayeler, papağan onun omzuna tüneyen tarafından tekne kaptanı eşlik ve sadece sözleri tekrar, ama bu kuş daha akıllı bir çok gibi görünüyor, ve gibi korkutucu ya da ünlü korsanlar ve korsan daha! Bu korsan boya resimler ile bir maceraya atılmak!

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10789 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 15 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10789 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Korsan Papağan
Korsan Papağan boyaması Sayfa

Eğer hayvan bu çizimde görünen biliyor musunuz? Bu korsan elbise giyen bir papağan var.Korsan papağan rakam popüler macera hikayeleri korsanların topikal klişe bir parçasıdır. Papağanlar Meksika\'dan Arjantin\'e, sadece Güney Amerika orman bölgelerinden gelen macaws gibi Karayip Denizi adaları tropik manzara, gelen egzotik hayvanlar, ve o, birçok papağan Kaptan eşlik nedeni olabilir egzotik bir evcil hayvan olarak bu ganimet parçası, onlar büyük mesafeler seyahat olduğunu bir kanıtı oldu. Benzer bir şey olan maskotu küçük bir maymun bazı korsanlar ile daha az oranda olur. Film, birçok maymun (kapuçingiller aileden) maymun yüzlü veya başlıklı maymun gibi kullanılmıştır. Bu primatlar aksine, papağan ailesinin kuşlar genellikle parlak renkli ve çok egzotik görünüm ve bunlar en değerli olduğunu bu yüzden. Bir korsan kostümü ile bir papağan bu çizim ile kendi canlı renkler ve renk istediğiniz gibi papağan seçebilirsiniz. Eğer kağıt üzerinde sahip olmak istiyorsanız, size bu güzel resimde ile ne istersen dekore edebilirsiniz bitirmek bu yüzden indirmek ve baskı ücretsiz ve olduğunu unutmayın.

Diyelim boya Korsan Papağan boyama Korsanlar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Korsan Papağan bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Korsanlar ücretsiz Korsan Papağan boyama boyayabilirsiniz. Bu Korsan Papağan boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Korsanlar ile ilgilidir. Korsan Papağan Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Korsanlar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Korsan Papağan ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Korsanlar en boyanmış sayfalar

Hazine Harita
6
10 üzerinden 6 - 306 oy
Boyalı
28246
kez

Büyük bir korsan hazinesi için öncülük Bu hazine haritası ile yeni bir macera bize katılmaya cesaret? Korsanlar oynamak ister misiniz? Eğer başınızın üzerinde bir eşarp koyarak elbise olabilir. Ama her korsan onun hazine gömülü yer bulmak için bir harita gerekir. Sen bir kağıt üzerinde renk ve kesmek için bu hazine haritası yazd&# ...

Korsan Kaptan
5
10 üzerinden 5 - 12 oy
Boyalı
10770
kez

Korsanlar gemi hareket ve korsan gemisi kaptanı gerekiyor. Korsan gemilerinin kaptanları kolunu onun saldırı ve savunma için kullanılan bir kılıç taşıyan diğer eliyle yerine eller bir kanca kesilmiş ve sahip olmak zorunda. Korsanlar denizlerin hırsızlar vardır, ama tarihin sempatik figürleri olarak bize geldiniz.

Korsan Kadın
5
10 üzerinden 5 - 17 oy
Boyalı
10645
kez

Kadınlar da korsanlar olabilir, ancak daha nadir olabilir. Kadınlar korsanlar film veya TV şovları, korsan erkekler amaçlayan çok sert tehlikeli ve saldırgan bir dünya oldu kurgusal karakterler. Resimde, bir kılıç ve bir şapka taşıyan bir bayan olarak giyinmiş bir kız görüyorum.