ALT DE LA IMAGEN

Bazooka ile Minion

Kölelerinin Boyama

Bazooka ile Minion

Bazooka ile Minion

Bazooka ile Minion boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Elinde bir bazuka taşıyan gözlüklerle bu Minion renk. Köleleri sarı ama istediğiniz renk boyayabilirsiniz. Hayal gücünüzü ve renkleri kölelerinin bu boyama edelim. Bu minion kimse aklından neler olup bittiğini bilmiyor, ama kesinlikle elinizde var bazuka ile bir şey yapmak niyetinde, kötü niyetleri yüzü var. Bunu boyama Hiç kuşkunuz olmasın ya da onu da korkunç bir intikam alındı.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 7525 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 7.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 3 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 7525 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Bazooka ile Minion
Bazooka ile Minion boyaması Sayfa

Boyama çocukları eğlendirmek ve onların hayal ediyoruz. Web sitemizde bilgisayarda renk, ya da herhangi bir yerde çocukların renk olabilir beyaz çizimler yazdırabilirsiniz.

Diyelim boya Bazooka ile Minion boyama Kölelerinin boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Bazooka ile Minion bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Kölelerinin ücretsiz Bazooka ile Minion boyama boyayabilirsiniz. Bu Bazooka ile Minion boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Kölelerinin ile ilgilidir. Bazooka ile Minion Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Kölelerinin bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Bazooka ile Minion ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Kölelerinin en boyanmış sayfalar

Komik Minion
8
10 üzerinden 8 - 4 oy
Boyalı
8455
kez

Boyama siyah beyaz bir köle. Cilt her zaman sarı olduğunu unutmayın. Kot tulum bir çift getir ve genellikle tüm taşırlar. O gözlük ve kafasına bazı saçları var. En popüler ve çocuklar tarafından sevilen karakterlerden biri olan birkaç renkleri ile basit bir tasarım.

Üç Minionlar
2
10 üzerinden 2 - 4 oy
Boyalı
8266
kez

Bu resimde bir arada Üç dost Minionlar böylece boya renkleri. Bir Minion diğer diğer atlar ise aptal yüzünü koyarak, bir kız gibi giyinmiş. Bu çizgi film karakterleri çok eğlenceli ve her zaman aptalca bir şey yapıyorlar. Burada oynayan ünlü Minions üç görebilirsiniz.

Bir kupa kölelerinin
10
10 üzerinden 10 - 1 oy
Boyalı
8122
kez

Bir Minion başka çalışır onu kurtarmak için ise dev bir fincan içine girmek için çalışır. Minionlar her zaman çılgın ve komik şeyler yapıyoruz. Sempatik Minion kahve dev bir kupa girmek için çalışır gibi burada görüyoruz. Diğer sabitlenmiş bir Minion fincan içine düşmesini önler. Hep maceralar var bu çizgi film karakterleri komik bir sahne.