ALT DE LA IMAGEN

Bir lazer silahı ile Minion

Kölelerinin Boyama

Bir lazer silahı ile Minion

Bir lazer silahı ile Minion

Bir lazer silahı ile Minion boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bir Minion büyük bir ışın ateş silah lazer silahı taşır. Minions birçok fütüristik silah biri. Dr. Nefario Minions ve Gru için silah üretmektedir. Bu silahlar kötülük her zaman var olduğunu çalmak planlıyor hizmet vermektedir. Köleleri her zaman, her yaştan büyük kötülüğü hizmet vermektedir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 7167 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 13 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 7167 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Bir lazer silahı ile Minion
Bir lazer silahı ile Minion boyaması Sayfa

Eğlenceli Minion bir av tüfeği lazer ışınları ile silahlı. Güçlü ve Minion kullanarak eğlenceli, her zaman beceriksizce dünya hakimiyeti silah için planlıyor. Bu karakter boya sarı cilt rengi vardır. Silah ve giysi istediğiniz renkleri ile boyayabilirsiniz.

Diyelim boya Bir lazer silahı ile Minion boyama Kölelerinin boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Bir lazer silahı ile Minion bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Kölelerinin ücretsiz Bir lazer silahı ile Minion boyama boyayabilirsiniz. Bu Bir lazer silahı ile Minion boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Kölelerinin ile ilgilidir. Bir lazer silahı ile Minion Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Kölelerinin bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Bir lazer silahı ile Minion ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Kölelerinin en boyanmış sayfalar

Komik Minion
8
10 üzerinden 8 - 4 oy
Boyalı
8454
kez

Boyama siyah beyaz bir köle. Cilt her zaman sarı olduğunu unutmayın. Kot tulum bir çift getir ve genellikle tüm taşırlar. O gözlük ve kafasına bazı saçları var. En popüler ve çocuklar tarafından sevilen karakterlerden biri olan birkaç renkleri ile basit bir tasarım.

Üç Minionlar
2
10 üzerinden 2 - 4 oy
Boyalı
8266
kez

Bu resimde bir arada Üç dost Minionlar böylece boya renkleri. Bir Minion diğer diğer atlar ise aptal yüzünü koyarak, bir kız gibi giyinmiş. Bu çizgi film karakterleri çok eğlenceli ve her zaman aptalca bir şey yapıyorlar. Burada oynayan ünlü Minions üç görebilirsiniz.

Bir kupa kölelerinin
10
10 üzerinden 10 - 1 oy
Boyalı
8122
kez

Bir Minion başka çalışır onu kurtarmak için ise dev bir fincan içine girmek için çalışır. Minionlar her zaman çılgın ve komik şeyler yapıyoruz. Sempatik Minion kahve dev bir kupa girmek için çalışır gibi burada görüyoruz. Diğer sabitlenmiş bir Minion fincan içine düşmesini önler. Hep maceralar var bu çizgi film karakterleri komik bir sahne.