ALT DE LA IMAGEN

Üç Minionlar

Kölelerinin Boyama

Üç Minionlar

Üç Minionlar

Üç Minionlar boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu resimde bir arada Üç dost Minionlar böylece boya renkleri. Bir Minion diğer diğer atlar ise aptal yüzünü koyarak, bir kız gibi giyinmiş. Bu çizgi film karakterleri çok eğlenceli ve her zaman aptalca bir şey yapıyorlar. Burada oynayan ünlü Minions üç görebilirsiniz.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 8266 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 2.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Değerlendirme kullanıcıdan 4 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 8266 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Üç Minionlar
Üç Minionlar boyaması Sayfa

Minionlar bir film dayalı çizgi film karakterleri, kendi film var o kadar ünlü hale gelmiştir. Bu resimde renkler üç farklı Minion sahip boya, biri kız, diğer dilsiz ve üçüncü mutlu ve havaya atlama olduğunu.

Diyelim boya Üç Minionlar boyama Kölelerinin boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Üç Minionlar bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Kölelerinin ücretsiz Üç Minionlar boyama boyayabilirsiniz. Bu Üç Minionlar boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Kölelerinin ile ilgilidir. Üç Minionlar Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Kölelerinin bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Üç Minionlar ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Kölelerinin en boyanmış sayfalar

Komik Minion
8
10 üzerinden 8 - 4 oy
Boyalı
8455
kez

Boyama siyah beyaz bir köle. Cilt her zaman sarı olduğunu unutmayın. Kot tulum bir çift getir ve genellikle tüm taşırlar. O gözlük ve kafasına bazı saçları var. En popüler ve çocuklar tarafından sevilen karakterlerden biri olan birkaç renkleri ile basit bir tasarım.

Bir kupa kölelerinin
10
10 üzerinden 10 - 1 oy
Boyalı
8122
kez

Bir Minion başka çalışır onu kurtarmak için ise dev bir fincan içine girmek için çalışır. Minionlar her zaman çılgın ve komik şeyler yapıyoruz. Sempatik Minion kahve dev bir kupa girmek için çalışır gibi burada görüyoruz. Diğer sabitlenmiş bir Minion fincan içine düşmesini önler. Hep maceralar var bu çizgi film karakterleri komik bir sahne.

Bazooka ile Minion
7
10 üzerinden 7 - 3 oy
Boyalı
7525
kez

Elinde bir bazuka taşıyan gözlüklerle bu Minion renk. Köleleri sarı ama istediğiniz renk boyayabilirsiniz. Hayal gücünüzü ve renkleri kölelerinin bu boyama edelim. Bu minion kimse aklından neler olup bittiğini bilmiyor, ama kesinlikle elinizde var bazuka ile bir şey yapmak niyetinde, kötü niyetleri yüzü var. Bunu boyama Hiç kuşkunuz olmasın ya da onu da korkunç bir intikam a ...