ALT DE LA IMAGEN

Clawd Wolf

Monster High Boyama

Clawd Wolf

Clawd Wolf

Clawd Wolf boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Clawd bir kurt adam, Monster High serisinin eski adam, kurtadam ölümsüz değiller ancak 400 yılda yaşayabilir. O Draculaura iyi arkadaşı görür Clawd, Clawdeen ve Howleen eski kardeşten biridir ve birçok arkadaş var, ama hiç iyi arkadaşı vardır. Clawd maskotu Rockseena adında bir buldogu ve aynı zamanda çörten onun bir numaralı hayranıyım.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11542 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 46 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11542 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Clawd Wolf
Clawd Wolf boyaması Sayfa

Bir lider var hayır daha iyi arkadaş ama Draculaura onun en iyi arkadaşlarından biri olacak, çünkü Clawd değil iyi arkadaşları olmasına rağmen çok arkadaşım. Aile: erkek kardeşi Clawd Clawdeen ve Howdeen olduğunu. Clawd kurtadam soyundan olduğunu. Monster High karakterleri görünümlü insan ama canavar filmleri ve korku kurgu esinlenen bir dizi.

Diyelim boya Clawd Wolf boyama Monster High boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Clawd Wolf bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Monster High ücretsiz Clawd Wolf boyama boyayabilirsiniz. Bu Clawd Wolf boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Monster High ile ilgilidir. Clawd Wolf Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Monster High bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Clawd Wolf ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Monster High en boyanmış sayfalar

Clawdeen Wolf
6
10 üzerinden 6 - 275 oy
Boyalı
17684
kez

Clawdeen Wolf serisi Monster High bebek içinde karakterlerden biridir. Clawdeen Wolf bir kurtadam, Kurtadam kızı, Clawd iki kardeş ve howleen sahiptir. O moda ve trendleri bir sevgilisi olduğunu.Maskot Clawdeen Hilal adında bir kedi. Clawdeen Ayrıca, Lagoona Blue ve Ghoulia keskin bağırır bir arkadaşım Draculaura ve Frankie en iyi arkadaş ...

Draculaura
6
10 üzerinden 6 - 263 oy
Boyalı
17676
kez

Draculaura çevrimiçi, vampir kız karikatür serisi Monster High Boyama. Başlangıçta, Monster High bebek çizgi yarım kızlar, yarı canavar, ama son moda giysi ve aksesuarları ile. Draculaura kendi tarzı vardır ve pembe seviyor. Onun en iyi arkadaşları Clawdeen Wolf, Frankie Stein, her yerde onunla git. Renk çevrimiçi Draculaura ve arkada&# ...

Venus McFlytrap
7
10 üzerinden 7 - 258 oy
Boyalı
17572
kez

Venüs McFlytrap destan Monster High canavar ergenlerde karakterlerden biridir. Venüs Bitki Canavar kızıdır, bu yüzden sadece tatlı su ve güneş ışığı yiyor. Bu bir çevre savunucusu. Bir evcil hayvan Yum Yum, bir etobur bitki seçti. O siyah bir etek ve bot fuşya yeşil dantel ve saç rengidir pembe Döşeme, giyer.