ALT DE LA IMAGEN

Cleo de Nile

Monster High Boyama

Cleo de Nile

Cleo de Nile

Cleo de Nile boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Cleo de Nile mumya kızı. O daha 5000 yıl vardır. Cleo de Nile babası ile yaşayan Nefera de Nile isimli 3 yaşındaki ablası olduğunu. Bu okulda çok popüler bir kız, takım korkutucu lideri (amigo kızlar) ve Deuce Gorgon kız arkadaşı, takımın oyuncularından biri. O herkes tarafından bir prenses gibi muamele seviyor.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 13799 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 109 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 13799 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Cleo de Nile
Cleo de Nile boyaması Sayfa

Cleo de Nile serisi Monster High öncülerinden biridir. Herkes zor bir tavır olmasına rağmen Cleo de Nile, arkadaşları derinden sevgi kapasitesine sahip, bir tür ve ilgilidir. Her zaman rakip olan kız kardeş ile kötü bir ilişkisi vardır.

Diyelim boya Cleo de Nile boyama Monster High boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Cleo de Nile bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Monster High ücretsiz Cleo de Nile boyama boyayabilirsiniz. Bu Cleo de Nile boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Monster High ile ilgilidir. Cleo de Nile Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Monster High bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Cleo de Nile ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Monster High en boyanmış sayfalar

Clawdeen Wolf
6
10 üzerinden 6 - 275 oy
Boyalı
17684
kez

Clawdeen Wolf serisi Monster High bebek içinde karakterlerden biridir. Clawdeen Wolf bir kurtadam, Kurtadam kızı, Clawd iki kardeş ve howleen sahiptir. O moda ve trendleri bir sevgilisi olduğunu.Maskot Clawdeen Hilal adında bir kedi. Clawdeen Ayrıca, Lagoona Blue ve Ghoulia keskin bağırır bir arkadaşım Draculaura ve Frankie en iyi arkadaş ...

Draculaura
6
10 üzerinden 6 - 263 oy
Boyalı
17676
kez

Draculaura çevrimiçi, vampir kız karikatür serisi Monster High Boyama. Başlangıçta, Monster High bebek çizgi yarım kızlar, yarı canavar, ama son moda giysi ve aksesuarları ile. Draculaura kendi tarzı vardır ve pembe seviyor. Onun en iyi arkadaşları Clawdeen Wolf, Frankie Stein, her yerde onunla git. Renk çevrimiçi Draculaura ve arkada&# ...

Venus McFlytrap
7
10 üzerinden 7 - 258 oy
Boyalı
17572
kez

Venüs McFlytrap destan Monster High canavar ergenlerde karakterlerden biridir. Venüs Bitki Canavar kızıdır, bu yüzden sadece tatlı su ve güneş ışığı yiyor. Bu bir çevre savunucusu. Bir evcil hayvan Yum Yum, bir etobur bitki seçti. O siyah bir etek ve bot fuşya yeşil dantel ve saç rengidir pembe Döşeme, giyer.