ALT DE LA IMAGEN

Motokros

Motosikletler Boyama

Motokros

Motokros

Motokros boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bir çizim büyük bir motokros yarış adrenalin dolu! Bu binici onun kir bisiklet ona verebileceği tüm gücü ile büyük bir sıçrama yapıyor. Şimdi istediğiniz gibi bu sporcunun ekipmanları yanı sıra renk motosiklet vücudun tasarım oluşturmak için fırsat var. Motokros motosiklet ait rekabetin bir spordur. Büyük atlar ve riskli sollama ile, bu çamur yarış keyfini herkes için, şimdi bu resme renk ekleyerek eğlenceli olabilir. Eğer kağıt üzerinde bir kir bisiklet bu boyama çizim yazdırabilirsiniz biliyor muydunuz? Bunu zevk için birçok imkan var.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11726 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 7.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 29 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11726 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Motokros
Motokros boyaması Sayfa

Bu binici onun kir bisiklet ile atlıyor. Sporcu tamamen bu yarışmalar genellikle çamur devreleri üzerinde yapılan ve bu gözlerinde getting çamur engeller olarak, kask ve gözlük dahil vücutta çeşitli korumaları ile donatılmıştır. Bir düşme ya da kaza durumunda, bu pilot zararı en aza indirmek, böylece onlar da dizlikler, dirsek pedleri ve diğer koruyucu cihazlar var. Motokros bazı türevleri, örneğin, büyük rampaları ile dev atılımlar yapmayı da içerir serbest stil motokros, olması, ve binici havada iken riskli stunts veya hile yapabilirsiniz. Değilse, pilot yüksek hızda düşen ve büyük bir yükseklikten büyük rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz, çünkü bu disiplin için, bir hazırlık çok ve doğru konumda spin tamamlayarak, güvenli bir şekilde karaya gereklidir. Bazı hileler bilinen backflip, köprü, frontflip, ileri ölümlü sıçrama, ya da superman vardır. Bazı ünlü biniciler diğerleri arasında, Edgar Torronteras, Mad Mike, Travis Pastrana, Carey Hart, Nate Adams, Brian Deegan veya Cam Sinclair vardır.

Diyelim boya Motokros boyama Motosikletler boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Motokros bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Motosikletler ücretsiz Motokros boyama boyayabilirsiniz. Bu Motokros boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Motosikletler ile ilgilidir. Motokros Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Motosikletler bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Motokros ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Motosikletler en boyanmış sayfalar

Motokros Motosiklet
6
10 üzerinden 6 - 70 oy
Boyalı
13934
kez

Motokros motosiklet kırsal yarışları ve turlar sağlayan özel bisiklet vardır. Motokros motosiklet nehir ya da dağ gibi doğa engelleri geçiş sağlar. Bu araçlar çok kararlı ve en aşırı koşullarda karşı. Motosiklet doğada yarış ve mitingler için kullanılan.

Vespa
5
10 üzerinden 5 - 58 oy
Boyalı
13182
kez

Çizimde görünen motosiklet bilinen bir Vespa, Pontedera, Toskana kasabasında, İtalya\'da ilk kez üretilmiştir scooter tipi mopedler bir çizgidir. Çok ünlü ve Bildiğiniz gibi, pek çok renk mevcuttur gibi Tabii, şehrin sokaklarında bu gibi çok bisiklet gördük, bu nedenle bu scooter bisiklet en ve renk gibi bu renk seçin güzel bir örnek oluşturmak iç ...

Moto GP
6
10 üzerinden 6 - 27 oy
Boyalı
11855
kez

Ayrıca Moto GP olarak bilinen bir yarış motosiklet, bir boyama. Eğer televizyonda yarışları izlemek gibi motosiklet veya sizinle eğlenmeniz varsa, şimdi bir yarış bisikleti kendi çizim renk olabilir. Moto GP yüksek dünya motosiklet sınıf ve dünyada bu disiplinin sporcuların tüm karşılar.