ALT DE LA IMAGEN

Vespa

Motosikletler Boyama

Vespa

Vespa

Vespa boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Çizimde görünen motosiklet bilinen bir Vespa, Pontedera, Toskana kasabasında, İtalya'da ilk kez üretilmiştir scooter tipi mopedler bir çizgidir. Çok ünlü ve Bildiğiniz gibi, pek çok renk mevcuttur gibi Tabii, şehrin sokaklarında bu gibi çok bisiklet gördük, bu nedenle bu scooter bisiklet en ve renk gibi bu renk seçin güzel bir örnek oluşturmak için online. İsterseniz, ayrıca baskı görüntü indirmek ve bir kağıt üzerine çizebilirsiniz. Bu şekilde, bir klasik scooter bu resim, 1946 yılında Piaggio tarafından üretilen bir motosiklet boya evde boya, keçeli kalem ya da ne olursa olsun sahip kullanmak mümkün olacak.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 13345 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 58 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 13345 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Vespa
Vespa boyaması Sayfa

Vespa, Piaggio Rinaldo tarafından özgün bir motosiklet, şehrin karışık sokaklarında almak için mükemmel bir motosiklet olduğunu. Scooter Bu satır büyük şehirlerde bu nedenle büyük kentsel tutulumu kaçınarak, her gün karşı karşıya kaldığı büyük trafik sorunlarına çözüm sunan, kentsel ulaşım için yeni bir ekonomik ve kullanımı çok kolay araç konsepti geliştirmiştir. Orijinal Vespa ek olarak, bu tür üç tekerlekli olan bir araç, küçük bir kokpit ve bir çekmece şeklinde bir sepet ve diğerleri gibi, bazen şeklinde geniş bir arka gövde, oldu Vespa Maymun model olarak, diğer sonraki türev modelleri vardı küçük ticari nakliye için kullanılmıştır. Bilinen başka bir model Vespa 400, şehir etrafında belli bir konfor ile hareket izin çok düşük boyutta bir çok kompakt bir araç oldu, ama tabii ki motosiklet manevra kabiliyeti, yoktu. Bugün hala modern versiyonları ile bu popüler motosiklet yeni model üretimi motosiklet orijinal özünü korur ama modern zamanlar için çok daha uygun görünüyor son Vespa GTS 300 Super Sport, gibi, onu bir sahip olduğu dikkat çekicidir rağmen Retro ya da vintage etkileri ile bugün füzyon tarzı.

Diyelim boya Vespa boyama Motosikletler boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Vespa bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Motosikletler ücretsiz Vespa boyama boyayabilirsiniz. Bu Vespa boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Motosikletler ile ilgilidir. Vespa Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Motosikletler bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Vespa ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Motosikletler en boyanmış sayfalar

Motokros Motosiklet
6
10 üzerinden 6 - 70 oy
Boyalı
14094
kez

Motokros motosiklet kırsal yarışları ve turlar sağlayan özel bisiklet vardır. Motokros motosiklet nehir ya da dağ gibi doğa engelleri geçiş sağlar. Bu araçlar çok kararlı ve en aşırı koşullarda karşı. Motosiklet doğada yarış ve mitingler için kullanılan.

Moto GP
6
10 üzerinden 6 - 27 oy
Boyalı
12025
kez

Ayrıca Moto GP olarak bilinen bir yarış motosiklet, bir boyama. Eğer televizyonda yarışları izlemek gibi motosiklet veya sizinle eğlenmeniz varsa, şimdi bir yarış bisikleti kendi çizim renk olabilir. Moto GP yüksek dünya motosiklet sınıf ve dünyada bu disiplinin sporcuların tüm karşılar.

Motokros
7
10 üzerinden 7 - 29 oy
Boyalı
11871
kez

Bir çizim büyük bir motokros yarış adrenalin dolu! Bu binici onun kir bisiklet ona verebileceği tüm gücü ile büyük bir sıçrama yapıyor. Şimdi istediğiniz gibi bu sporcunun ekipmanları yanı sıra renk motosiklet vücudun tasarım oluşturmak için fırsat var. Motokros motosiklet ait rekabetin bir spordur. Büyük atlar ve riskli ...