ALT DE LA IMAGEN

Kakashi Hatake

Naruto Boyama

Kakashi Hatake

Kakashi Hatake

Kakashi Hatake boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer anime serisi Naruto iyi bir takipçisi var mı? O zaman mutlaka bu çizimde görünen karakteri tanımak olacak. O Takım 7 üyelerinin ana olduğu için bu aynı zamanda Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha ve Sakura Haruno tarafından Kakashi Sensei adlı Kakashi Hatake, vardır. Bu çizimde Kakashi bunu mükemmel bitmiş yapmak ister gibi renk gereken bir portre, ön planda görünür. Bu Jounin da takma taklitçi ninja, veya kopya, onun implante Sharingan sayesinde gibi o rakiplerini sırrı becerilerini kopyalamak mümkün olduğunu ninja tarafından bilinmektedir. O Takım 7 onun çırak gurur olmasına rağmen Kakashi, daha da yalnız ve uzak ve tek başına çalışmak için seviyor.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 12136 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 7.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 95 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 12136 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Kakashi Hatake
Kakashi Hatake boyaması Sayfa

Resimde gördüğünüz Gizli Yaprak Villa ninja Kakashi Hatake, bir kez özel kuvvetler ANBU ait Konoha bir Jounin olduğunu. O Naruto, Sasuke ve Sakura olan Takım 7 Genin, talimat sorumlu öğretmendir. O oldukça sessiz ve yalnız ninja olmasına rağmen, gerçeği kişiliği kendi önce başkalarının güvenliğini koyarak, sürekli değişiyor ve diğerleri için daha önem olmasıdır. Her zaman da Neji Hyuga, Tenten ve Kaya Lee, onun en sevdiği öğrenci tarafından yapılan Gai ekibinin usta Gai Sensei olarak bilinen Maito Gai ile büyük bir rekabet, olmuştur. Her zaman birbirlerine ve sağlıklı bir rekabet rekabet arasında blöf olsa da, aslında Kakashi ve Gai güçlerini birleştirerek iyi bir takım yapmak ve yenmek için çok zor olmasıdır. Bu boş çizimde gördüğünüz gibi, Kakashi alnında koruyucusu arkasında bir kör göz vardır, ve o kapalı alır hiç bir maske ile ağzını kapsar. Gözlerinde onu implante bir Sharingan gizler ve o Chidori teknik kontrol eden çok güçlü bir Jounin olduğu için onun uyuşuk bir görünüm altında gerçeği, her zaman uyanık ve tetikte olduğunu herhangi bir zamanda harekete geçmeye hazır hangi Sasuke ona öğretti.

Diyelim boya Kakashi Hatake boyama Naruto boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Kakashi Hatake bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Naruto ücretsiz Kakashi Hatake boyama boyayabilirsiniz. Bu Kakashi Hatake boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Naruto ile ilgilidir. Kakashi Hatake Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Naruto bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Kakashi Hatake ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Naruto en boyanmış sayfalar

Sasuke Uchiha
6
10 üzerinden 6 - 146 oy
Boyalı
13365
kez

Onun kayboluşundan sorumlu Renk çevrimiçi Sasuke Uchiha, Uchiha Klan son kurtulan biri, ve kardeşi Itachi Uchiha,. Sasuke tekniği babası veya Chidori öğrendim Sharingan yeteneği ve bu Amaterasu gibi usta teknikleri vardır Konoha\'ya içinde Gizli Yaprak Köyü güçlü bir Genin, olduğunu, jutsu Kakashi Sensei\'nin olarak bilinen, Kakashi Hatake öğr ...

Naruto Yüz
6
10 üzerinden 6 - 111 oy
Boyalı
12863
kez

Eğer Naruto isterseniz, şimdi çevrimiçi Naruto Uzumaki, Gizli Yaprak Köyü\'nün genç ve küstah ninja renk olabilir. Onun ninja rütbe Genin ve farklı seviyelerde görev almak sorumludur. Adım adım, Naruto güçleniyor ve Jiraiya öğrendim böyle Gölge Klonların ya Rasengan gibi yeni teknikler, onun en güçlü saldırı, öğrenir. Naruto Japon ...

Itachi Uchiha
7
10 üzerinden 7 - 74 oy
Boyalı
12171
kez

Şimdi online Uchiha İtachi, Sasuke Uchiha, bir S rütbe suç örgütü Akatsuki ağabeyi renk olabilir. Bu çizim Itachi çocukça bir sürümüdür. Eğer Akatsuki klan üyeleri gibi, şimdi onun üyelerinden birine, Itachi\'yi renk olabilir. Sasuke her zaman Itachi\'yi yenmek arkasında gidiyor.