ALT DE LA IMAGEN

Naruto Uzumaki

Naruto Boyama

Naruto Uzumaki

Naruto Uzumaki

Naruto Uzumaki boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Şimdi Çevrimiçi Naruto Uzumaki, Kyuubi, dokuz kuyruklu tilki, korkutucu bir ve güçlü bir iblis kapsayan Gizli Yaprak Köyü en iyi ninja renk olabilir. Naruto aşırı durumlarda olduğunda, o turuncu-kırmızı dokuz kuyruklu tilki çakra, alır, ve bir hayvani güç görünümü değişiklik yapar ve daha vahşi hale verir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11209 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 48 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11209 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Naruto Uzumaki
Naruto Uzumaki boyaması Sayfa

Naruto Uzumaki boyama, Naruto anime serisinin kahramanı. Gizli Yaprak Köyü Konoha olduğunu, ve en güçlü ninja bazı Naruto, Sasuke, Kakashi, Jiraiya veya Tsunade gibi, bu köyden olan.

Diyelim boya Naruto Uzumaki boyama Naruto boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Naruto Uzumaki bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Naruto ücretsiz Naruto Uzumaki boyama boyayabilirsiniz. Bu Naruto Uzumaki boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Naruto ile ilgilidir. Naruto Uzumaki Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Naruto bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Naruto Uzumaki ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Naruto en boyanmış sayfalar

Sasuke Uchiha
6
10 üzerinden 6 - 146 oy
Boyalı
13368
kez

Onun kayboluşundan sorumlu Renk çevrimiçi Sasuke Uchiha, Uchiha Klan son kurtulan biri, ve kardeşi Itachi Uchiha,. Sasuke tekniği babası veya Chidori öğrendim Sharingan yeteneği ve bu Amaterasu gibi usta teknikleri vardır Konoha\'ya içinde Gizli Yaprak Köyü güçlü bir Genin, olduğunu, jutsu Kakashi Sensei\'nin olarak bilinen, Kakashi Hatake öğr ...

Naruto Yüz
6
10 üzerinden 6 - 111 oy
Boyalı
12866
kez

Eğer Naruto isterseniz, şimdi çevrimiçi Naruto Uzumaki, Gizli Yaprak Köyü\'nün genç ve küstah ninja renk olabilir. Onun ninja rütbe Genin ve farklı seviyelerde görev almak sorumludur. Adım adım, Naruto güçleniyor ve Jiraiya öğrendim böyle Gölge Klonların ya Rasengan gibi yeni teknikler, onun en güçlü saldırı, öğrenir. Naruto Japon ...

Itachi Uchiha
7
10 üzerinden 7 - 74 oy
Boyalı
12178
kez

Şimdi online Uchiha İtachi, Sasuke Uchiha, bir S rütbe suç örgütü Akatsuki ağabeyi renk olabilir. Bu çizim Itachi çocukça bir sürümüdür. Eğer Akatsuki klan üyeleri gibi, şimdi onun üyelerinden birine, Itachi\'yi renk olabilir. Sasuke her zaman Itachi\'yi yenmek arkasında gidiyor.