ALT DE LA IMAGEN

Naruto Yüz

Naruto Boyama

Naruto Yüz

Naruto Yüz

Naruto Yüz boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer Naruto isterseniz, şimdi çevrimiçi Naruto Uzumaki, Gizli Yaprak Köyü'nün genç ve küstah ninja renk olabilir. Onun ninja rütbe Genin ve farklı seviyelerde görev almak sorumludur. Adım adım, Naruto güçleniyor ve Jiraiya öğrendim böyle Gölge Klonların ya Rasengan gibi yeni teknikler, onun en güçlü saldırı, öğrenir. Naruto Japon manga sanatçısı Masaşi Kişimoto tarafından oluşturulmuş ve sonradan animeye de uyarlanmış bir manga serisidir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 12814 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 111 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 12814 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Naruto Yüz
Naruto Yüz boyaması Sayfa

Dokuz Kuyruklu Tilki, karşılaştığı ninjaları eski bir iblis kapsayan, Konoha Naruto, Gizli Yaprak Köyü Genin, Boyama.

Diyelim boya Naruto Yüz boyama Naruto boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Naruto Yüz bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Naruto ücretsiz Naruto Yüz boyama boyayabilirsiniz. Bu Naruto Yüz boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Naruto ile ilgilidir. Naruto Yüz Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Naruto bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Naruto Yüz ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Naruto en boyanmış sayfalar

Sasuke Uchiha
6
10 üzerinden 6 - 146 oy
Boyalı
13312
kez

Onun kayboluşundan sorumlu Renk çevrimiçi Sasuke Uchiha, Uchiha Klan son kurtulan biri, ve kardeşi Itachi Uchiha,. Sasuke tekniği babası veya Chidori öğrendim Sharingan yeteneği ve bu Amaterasu gibi usta teknikleri vardır Konoha\'ya içinde Gizli Yaprak Köyü güçlü bir Genin, olduğunu, jutsu Kakashi Sensei\'nin olarak bilinen, Kakashi Hatake öğr ...

Kakashi Hatake
7
10 üzerinden 7 - 95 oy
Boyalı
12068
kez

Eğer anime serisi Naruto iyi bir takipçisi var mı? O zaman mutlaka bu çizimde görünen karakteri tanımak olacak. O Takım 7 üyelerinin ana olduğu için bu aynı zamanda Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha ve Sakura Haruno tarafından Kakashi Sensei adlı Kakashi Hatake, vardır. Bu çizimde Kakashi bunu mükemmel bitmiş yapmak ister gibi renk gereken bir ...

Itachi Uchiha
7
10 üzerinden 7 - 74 oy
Boyalı
12048
kez

Şimdi online Uchiha İtachi, Sasuke Uchiha, bir S rütbe suç örgütü Akatsuki ağabeyi renk olabilir. Bu çizim Itachi çocukça bir sürümüdür. Eğer Akatsuki klan üyeleri gibi, şimdi onun üyelerinden birine, Itachi\'yi renk olabilir. Sasuke her zaman Itachi\'yi yenmek arkasında gidiyor.