ALT DE LA IMAGEN

Sasuke Uchiha

Naruto Boyama

Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Onun kayboluşundan sorumlu Renk çevrimiçi Sasuke Uchiha, Uchiha Klan son kurtulan biri, ve kardeşi Itachi Uchiha,. Sasuke tekniği babası veya Chidori öğrendim Sharingan yeteneği ve bu Amaterasu gibi usta teknikleri vardır Konoha'ya içinde Gizli Yaprak Köyü güçlü bir Genin, olduğunu, jutsu Kakashi Sensei'nin olarak bilinen, Kakashi Hatake öğrendim. Uchiha Sasuke manga ve anime serisi Naruto'da bir karakterdir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 13365 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 146 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 13365 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha boyaması Sayfa

Boyama Sasuke Uchiha, anime serisi arkadaşı ve Naruto rakibi. Sasuke Uchiha Klan son kurtulan, ve ağabeyi Itachi öldürme, ailesinin intikamını almak için güçlü olmak istiyorum.

Diyelim boya Sasuke Uchiha boyama Naruto boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Sasuke Uchiha bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Naruto ücretsiz Sasuke Uchiha boyama boyayabilirsiniz. Bu Sasuke Uchiha boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Naruto ile ilgilidir. Sasuke Uchiha Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Naruto bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Sasuke Uchiha ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Naruto en boyanmış sayfalar

Naruto Yüz
6
10 üzerinden 6 - 111 oy
Boyalı
12863
kez

Eğer Naruto isterseniz, şimdi çevrimiçi Naruto Uzumaki, Gizli Yaprak Köyü\'nün genç ve küstah ninja renk olabilir. Onun ninja rütbe Genin ve farklı seviyelerde görev almak sorumludur. Adım adım, Naruto güçleniyor ve Jiraiya öğrendim böyle Gölge Klonların ya Rasengan gibi yeni teknikler, onun en güçlü saldırı, öğrenir. Naruto Japon ...

Itachi Uchiha
7
10 üzerinden 7 - 74 oy
Boyalı
12171
kez

Şimdi online Uchiha İtachi, Sasuke Uchiha, bir S rütbe suç örgütü Akatsuki ağabeyi renk olabilir. Bu çizim Itachi çocukça bir sürümüdür. Eğer Akatsuki klan üyeleri gibi, şimdi onun üyelerinden birine, Itachi\'yi renk olabilir. Sasuke her zaman Itachi\'yi yenmek arkasında gidiyor.

Kakashi Hatake
7
10 üzerinden 7 - 95 oy
Boyalı
12136
kez

Eğer anime serisi Naruto iyi bir takipçisi var mı? O zaman mutlaka bu çizimde görünen karakteri tanımak olacak. O Takım 7 üyelerinin ana olduğu için bu aynı zamanda Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha ve Sakura Haruno tarafından Kakashi Sensei adlı Kakashi Hatake, vardır. Bu çizimde Kakashi bunu mükemmel bitmiş yapmak ister gibi renk gereken bir ...