ALT DE LA IMAGEN

Tsunade

Naruto Boyama

Tsunade

Tsunade

Tsunade boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu çok çekici bir kadın, Villa Gizli Leaf Beşinci Hokage Tsunade olduğunu. Bu web sitesinde çevrimiçi Tsunade, ya da tercih ederseniz, boyama baskı ve istediğiniz resim sizin gibi yöntemler, boya kalemleri, keçeli kalem ya da her türlü ile boyamak için boş çizim indirebilirsiniz renk. O Hiruzen Sarutobi, üçüncü Hokage tarafından eğitildi Jiraiya ve Orochimaru ile birlikte, üç efsanevi Sannin bir parçası olduğu için Naruto anime serisinin bu karakter iyi Konoha bilinmektedir. Eğer Tsunade renk seviyorsanız bu resim bu tıpçı ninja kendi örnek olması ve kağıt üzerine baskı eğer odanızın duvarı veya bir klasör veya dizüstü bilgisayar gibi, onunla ne istersen dekore edebilirsiniz.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11011 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 7.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 35 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11011 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Tsunade
Tsunade boyaması Sayfa

Tsunade Hokage olduğu ilk kadın, ve Godaime Hokage başlık, yangın beşinci gölge tutar. O Jiraiya ve Orochimaru ile takım ve Hiruzen Sarutobi öğretilerini altında, üç efsanevi Sannin olarak biliniyordu. Ama Villa Gizli Yaprak bir saldırı sırasında, Orochimaru Sarutobi, Üçüncü Hokage öldürür. Bu Tsunade Hokage yapıldığı zaman var ve Köy yönlendirilmesi ve her şey vahşi saldırı önce ne yavaş yavaş geri almak yapmak için sorumludur. Bu karakter 54 yaşında olmasına rağmen, o bir jutsu ya da o 20 yaşındayken onu onun görünümünü tutmak sağlayan bir ninja yeteneğini kullanır. O kumar için büyük zayıflık hissediyorum, ama çok şanslı değil, bu yüzden efsanevi kaybeden takma kazanmıştır. O hiç bir oyunda kazanırsa Aslında, bu gelecek olan ne sadece kötü alamet. Çeşitli olayları sonra Sasuke Villa ayrıldığında, Sakura oluyor ve daha fazla yardımcı olmak için kendi becerilerini geliştirmek isteyen her şeyi çaresiz hissediyor. Eski Tsunade yeni teknikler öğretmek için bir öğrenci olarak Sakura alır ve doktor ninja olarak onu talimat başlar İşte o zaman, bu yüzden ninja misyonlar destek olarak hizmet verebilir.

Diyelim boya Tsunade boyama Naruto boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Tsunade bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Naruto ücretsiz Tsunade boyama boyayabilirsiniz. Bu Tsunade boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Naruto ile ilgilidir. Tsunade Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Naruto bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Tsunade ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Naruto en boyanmış sayfalar

Sasuke Uchiha
6
10 üzerinden 6 - 146 oy
Boyalı
13368
kez

Onun kayboluşundan sorumlu Renk çevrimiçi Sasuke Uchiha, Uchiha Klan son kurtulan biri, ve kardeşi Itachi Uchiha,. Sasuke tekniği babası veya Chidori öğrendim Sharingan yeteneği ve bu Amaterasu gibi usta teknikleri vardır Konoha\'ya içinde Gizli Yaprak Köyü güçlü bir Genin, olduğunu, jutsu Kakashi Sensei\'nin olarak bilinen, Kakashi Hatake öğr ...

Naruto Yüz
6
10 üzerinden 6 - 111 oy
Boyalı
12866
kez

Eğer Naruto isterseniz, şimdi çevrimiçi Naruto Uzumaki, Gizli Yaprak Köyü\'nün genç ve küstah ninja renk olabilir. Onun ninja rütbe Genin ve farklı seviyelerde görev almak sorumludur. Adım adım, Naruto güçleniyor ve Jiraiya öğrendim böyle Gölge Klonların ya Rasengan gibi yeni teknikler, onun en güçlü saldırı, öğrenir. Naruto Japon ...

Itachi Uchiha
7
10 üzerinden 7 - 74 oy
Boyalı
12178
kez

Şimdi online Uchiha İtachi, Sasuke Uchiha, bir S rütbe suç örgütü Akatsuki ağabeyi renk olabilir. Bu çizim Itachi çocukça bir sürümüdür. Eğer Akatsuki klan üyeleri gibi, şimdi onun üyelerinden birine, Itachi\'yi renk olabilir. Sasuke her zaman Itachi\'yi yenmek arkasında gidiyor.