ALT DE LA IMAGEN

Kertenkele (Örümcek Adam)

Örümcek Adam Boyama

Kertenkele (Örümcek Adam)

Kertenkele (Örümcek Adam)

Kertenkele (Örümcek Adam) boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Kertenkele, Örümcek Adam düşmanları biridir Dr Curt Connors gerçek adı ile bir suçlu, Peter Parker bir arkadaşım, ama bu Örümcek Adam olduğunu bilmiyor. Savaş doktor bir kolumu kaybettim, bu nedenle onun kolunu yeniden kaybetmiş organların yeniden oluşturmak için kertenkelelerin yeteneği araştırdı, ama mutant kertenkele gibi sona erdi. Kertenkele aynı zamanda Curt Connors olarak da bilinen, kurgusal karakter.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 15711 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 74 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 15711 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Kertenkele (Örümcek Adam)
Kertenkele (Örümcek Adam) boyaması Sayfa

Dr Curt Connors insan formundadır ancak zorlandığı zaman Kertenkele dönüştürür ya da duyu tehlikesi. Bu insanlar çok daha üstün büyük gücü, refleksler ve çeviklik sahiptir.

Diyelim boya Kertenkele (Örümcek Adam) boyama Örümcek Adam boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Kertenkele (Örümcek Adam) bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Örümcek Adam ücretsiz Kertenkele (Örümcek Adam) boyama boyayabilirsiniz. Bu Kertenkele (Örümcek Adam) boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Örümcek Adam ile ilgilidir. Kertenkele (Örümcek Adam) Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Örümcek Adam bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Kertenkele (Örümcek Adam) ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Örümcek Adam en boyanmış sayfalar

Örümcek-Adam
5
10 üzerinden 5 - 169 oy
Boyalı
17582
kez

Şimdi Örümcek Adam bu muhteşem resim onun örümcek ağı sallanan ile inanılmaz Örümcek Adam Boyama. Örümcek Adam kendi web çevrimiçi boyama yapabilirsiniz böylece gelir. Örümcek Adam, aka Örümcek, ayrıca duvar-crawler olarak bilinir. Bu inanılmaz süper insan gücü ve refleksleri var. Ayrıca yansımaları dışında yakalama ...

Örümcek Adam
4
10 üzerinden 4 - 115 oy
Boyalı
15749
kez

Örümcek Adam film ve televizyon dizisinde rol aldı ve karikatür çocuklar arasında çok popüler olan bir çizgi roman süper kahraman olduğunu. Bu savunmasız hukuk ve adalet korur ve savunur bir karakterdir. O büyük bir mizah duygusu var ve gerçek hayatta Peter Parker denir ve kentin önde gelen gazetesi için bir fotoğrafçı. Örümcek Adam, Marvel Comics tara ...

Kum Adam
4
10 üzerinden 4 - 78 oy
Boyalı
13675
kez

Polis kaçan onu herhangi bir yere taşımak, deforme olmasına ve hareket edebilen bir kum benzeri bir madde haline yeteneği verdi bilimsel deneyler bir alanda yol açan bir kaza vardı Kum Adam, kötü Flint Marko adıdır diye bir pire uyuyor. Bu Örümcek Adam daha büyük bir gücü vardır. Kum Adam, gerçek adı Flint Marko\'dur.