ALT DE LA IMAGEN

Bir Dondurma ile Penguen

Penguenler Boyama

Bir Dondurma ile Penguen

Bir Dondurma ile Penguen

Bir Dondurma ile Penguen boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu komik penguen bize bir iki kaşık dondurma ısı mücadele en iyi çözüm, getiriyor. Bu resimde renk gereken bir olduğundan, dondurma lezzet küçük penguen kendi koni üzerinde olduğunu kaşık toz almak için tam bir özgürlük var. Eğer bunlardan herhangi birini çikolata olmak istiyorsanız, dondurma kahverengi renk olabilir, ya da ne gibi vanilya ise, kendi rengini herhangi bir renk kesinlikle dondurma bir lezzet olmasına rağmen yeşil nane için olduğu, sarı ve mavi tropikal bir lezzet olabilir. Oluşturma sizin tarafınızdan oluşturulan bir örnek için mükemmel olabilir bir yeraltı tarzı, çizerek komik bakan bu aptal kuş ile eğlenin.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10085 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 6 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10085 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Bir Dondurma ile Penguen
Bir Dondurma ile Penguen boyaması Sayfa

Bir penguen için uygun görünse de, gerçek yaşam, gezegenin en soğuk yerlerdir bu durumda aslında bir iki kaşık dondurma istiyorum çok sıcak olmalıdır. Onlar, komik bir şekilde bir tür yürümek biraz beceriksiz ve az çeviklik beri Tarih boyunca, bu uçamayan kuşlar, çocuk kuş ya da aptal kuşlar gibi, yol ve takma bir sürü adlandırılabilir, ve o küçük bir çocuk hatırlatıyor ilk bebek adımlar atıyor. Yine de çok komik ve bu kadar çok özgün resim yapar ancak bu özel çizim, resimde alternatif ve garip oranlarda çizimleri ile modernist bir yeraltı tarzı olarak bilinen bir çok tuhaf tarzı vardır. Bu penguenler sadece gezegenin güney yarımkürede yaşayan biliyor muydunuz? Ayrıca Güney polo yakınlığından en soğuk nedeniyle yüksek enlemlerde,, özellikle çoktur. Gezegende mevcut örneklerin sayısı gelince, gerçek şu ki bilim çevrelerinde onları ayırmak için kullanılan kriterlere bağlı olarak değişir 19 farklı tür, 16 varlığı hakkında konuşmak her ne kadar, henüz çok net değil bir konu olmasıdır. En tür bölmek 6 farklı türler ne çok açıktır bulunmaktadır.

Diyelim boya Bir Dondurma ile Penguen boyama Penguenler boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Bir Dondurma ile Penguen bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Penguenler ücretsiz Bir Dondurma ile Penguen boyama boyayabilirsiniz. Bu Bir Dondurma ile Penguen boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Penguenler ile ilgilidir. Bir Dondurma ile Penguen Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Penguenler bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Bir Dondurma ile Penguen ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Penguenler en boyanmış sayfalar

Penguen
6
10 üzerinden 6 - 9 oy
Boyalı
11049
kez

Bu boyama gördüğünüz penguen sadece daha neşe kazanmak için renk biraz eksik. Orada bunu yapmanın iki olası yolu vardır, ve seçtiğiniz hangi bir karar. Sen bir kağıt üzerine baskı ve geleneksel boya kullanmak için bu boş çizim indirebilir, ya da bizim web vermek bizim sanal araçları için bilgisayarınızı sayesinde bu r ...

Penguen Ile Bebek
7
10 üzerinden 7 - 7 oy
Boyalı
10625
kez

Burada bebeği olan bir baba penguen, penguenler yumurtalarını ve Antarktika\'nın soğuk sularında yaşayan kuşlardır. Bu kuşlar uçamaz, ama onlar suda yüzebilirsiniz eğer. Onlar çok samimi ve eğlenceli, bu yüzden çocukları seviyorum. Onlar yürüyüş çok komik bir yol var ve birçok film ve çizgi film karakterleri gibi onla ...

Penguen Giyim
5
10 üzerinden 5 - 25 oy
Boyalı
10559
kez

Eğer penguenler sever misiniz? Biz bir eşarp ve ne renk vardır sizce bir şapka giyiyor, soğuk bir küçük penguen var? Beğendiğiniz renkleri ile boyayın. Bir penguen kolay bir çizim çizmek ve çocuklar için renkli, basit, mükemmel için. Güney Kutbu yaşıyor uçmak edemez ve bu küçük kuş, çocuklar için en sevilen hayvanlardan biri.