ALT DE LA IMAGEN

Gerçekçi Penguen

Penguenler Boyama

Gerçekçi Penguen

Gerçekçi Penguen

Gerçekçi Penguen boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer gerçekçi bir penguen bu boyama ile, doğa gibi eğer bilim adamları gerçek bir biyolog gibi hissetmek mümkün olacak çalışma hayvanlar ve bitkiler bu. Biyologlar veya zoologlar diğer şeylerin yanı sıra, hayvanlar bulma ve hayatlarını adamak, bazı incelir bu gibi çizimler onların sefer gördüklerini göstermek için yapmak.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10175 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 10 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10175 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Gerçekçi Penguen
Gerçekçi Penguen boyaması Sayfa

Bu soruşturma seferler yapmak için seyahat ederken biyologlar yapmak veya zoologlar bu çizimler gibi, gerçekçi bir tarzı penguen boyama. Istediğiniz gibi aynı zamanda bir hayvan araştırmacı vardı sadece gibi, bu penguen renk olabilir.

Diyelim boya Gerçekçi Penguen boyama Penguenler boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Gerçekçi Penguen bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Penguenler ücretsiz Gerçekçi Penguen boyama boyayabilirsiniz. Bu Gerçekçi Penguen boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Penguenler ile ilgilidir. Gerçekçi Penguen Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Penguenler bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Gerçekçi Penguen ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Penguenler en boyanmış sayfalar

Penguen
6
10 üzerinden 6 - 9 oy
Boyalı
11044
kez

Bu boyama gördüğünüz penguen sadece daha neşe kazanmak için renk biraz eksik. Orada bunu yapmanın iki olası yolu vardır, ve seçtiğiniz hangi bir karar. Sen bir kağıt üzerine baskı ve geleneksel boya kullanmak için bu boş çizim indirebilir, ya da bizim web vermek bizim sanal araçları için bilgisayarınızı sayesinde bu r ...

Penguen Ile Bebek
7
10 üzerinden 7 - 7 oy
Boyalı
10621
kez

Burada bebeği olan bir baba penguen, penguenler yumurtalarını ve Antarktika\'nın soğuk sularında yaşayan kuşlardır. Bu kuşlar uçamaz, ama onlar suda yüzebilirsiniz eğer. Onlar çok samimi ve eğlenceli, bu yüzden çocukları seviyorum. Onlar yürüyüş çok komik bir yol var ve birçok film ve çizgi film karakterleri gibi onla ...

Penguen Giyim
5
10 üzerinden 5 - 25 oy
Boyalı
10555
kez

Eğer penguenler sever misiniz? Biz bir eşarp ve ne renk vardır sizce bir şapka giyiyor, soğuk bir küçük penguen var? Beğendiğiniz renkleri ile boyayın. Bir penguen kolay bir çizim çizmek ve çocuklar için renkli, basit, mükemmel için. Güney Kutbu yaşıyor uçmak edemez ve bu küçük kuş, çocuklar için en sevilen hayvanlardan biri.