ALT DE LA IMAGEN

Hediye ile Penguen

Penguenler Boyama

Hediye ile Penguen

Hediye ile Penguen

Hediye ile Penguen boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu boyama gördüğünüz bir hediye ile penguen renk büyük bir eksikliği vardır. Nasıl renk ile bir penguen bu çizim doldurmak istiyorsunuz?Küçük penguen çevrimiçi renk, ya da bir kağıt üzerine renk ve odanızda asmak, ya da her yerde istediğiniz bir penguen yazdırmak için bu çizimi kullanın. Eğer sıkıcı ve ne bilmiyorsanız, eğlenceli boyama hayvanlar var.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9443 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 10.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Değerlendirme kullanıcıdan 3 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9443 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Hediye ile Penguen
Hediye ile Penguen boyaması Sayfa

Onun elinde bir hediye ile bir penguen boyama. Bir Noel Baba şapkası giyiyor penguen gibi görünebilir ve çizim Noel, ancak şapka ile penguenler Polonyalıların dondurucu soğuk nedeniyle, bu yüzden mükemmel bir doğum günü hediyesi hakkında olabilir bu yüzden nadir olmayabilir.

Diyelim boya Hediye ile Penguen boyama Penguenler boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Hediye ile Penguen bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Penguenler ücretsiz Hediye ile Penguen boyama boyayabilirsiniz. Bu Hediye ile Penguen boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Penguenler ile ilgilidir. Hediye ile Penguen Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Penguenler bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Hediye ile Penguen ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Penguenler en boyanmış sayfalar

Penguen
6
10 üzerinden 6 - 9 oy
Boyalı
11049
kez

Bu boyama gördüğünüz penguen sadece daha neşe kazanmak için renk biraz eksik. Orada bunu yapmanın iki olası yolu vardır, ve seçtiğiniz hangi bir karar. Sen bir kağıt üzerine baskı ve geleneksel boya kullanmak için bu boş çizim indirebilir, ya da bizim web vermek bizim sanal araçları için bilgisayarınızı sayesinde bu r ...

Penguen Ile Bebek
7
10 üzerinden 7 - 7 oy
Boyalı
10625
kez

Burada bebeği olan bir baba penguen, penguenler yumurtalarını ve Antarktika\'nın soğuk sularında yaşayan kuşlardır. Bu kuşlar uçamaz, ama onlar suda yüzebilirsiniz eğer. Onlar çok samimi ve eğlenceli, bu yüzden çocukları seviyorum. Onlar yürüyüş çok komik bir yol var ve birçok film ve çizgi film karakterleri gibi onla ...

Penguen Giyim
5
10 üzerinden 5 - 25 oy
Boyalı
10559
kez

Eğer penguenler sever misiniz? Biz bir eşarp ve ne renk vardır sizce bir şapka giyiyor, soğuk bir küçük penguen var? Beğendiğiniz renkleri ile boyayın. Bir penguen kolay bir çizim çizmek ve çocuklar için renkli, basit, mükemmel için. Güney Kutbu yaşıyor uçmak edemez ve bu küçük kuş, çocuklar için en sevilen hayvanlardan biri.