ALT DE LA IMAGEN

Kolay Penguenler

Penguenler Boyama

Kolay Penguenler

Kolay Penguenler

Kolay Penguenler boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Iki penguenler çizim boyama Bu sayfanın cesur vuruş özellikle bilgisayar kullanmaya başlar küçük çocuklar için, renk çok kolay hale getirir. Bu çizimler çocuklar bilgisayar fare, gelecekte izlenecek bir aracı kontrol etmek için öğrenmek için iyi bir egzersiz vardır. Buna ek olarak, hayvan boyama, aynı zamanda eğlenceli öğrenmek ve sahip güzel bir yoldur.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9974 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 12 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9974 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Kolay Penguenler
Kolay Penguenler boyaması Sayfa

Penguenler birkaç Kolay boyama. Üreme olan küçük bir penguen tarafından takip anne, bir büyük penguen vardır. Her iki ebeveyn genç için bakım, çünkü penguenler, birçok örneklerin büyük gruplar halinde yaşayan hayvanlar, ve ailelerde yaşıyor.

Diyelim boya Kolay Penguenler boyama Penguenler boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Kolay Penguenler bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Penguenler ücretsiz Kolay Penguenler boyama boyayabilirsiniz. Bu Kolay Penguenler boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Penguenler ile ilgilidir. Kolay Penguenler Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Penguenler bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Kolay Penguenler ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Penguenler en boyanmış sayfalar

Penguen
6
10 üzerinden 6 - 9 oy
Boyalı
11044
kez

Bu boyama gördüğünüz penguen sadece daha neşe kazanmak için renk biraz eksik. Orada bunu yapmanın iki olası yolu vardır, ve seçtiğiniz hangi bir karar. Sen bir kağıt üzerine baskı ve geleneksel boya kullanmak için bu boş çizim indirebilir, ya da bizim web vermek bizim sanal araçları için bilgisayarınızı sayesinde bu r ...

Penguen Ile Bebek
7
10 üzerinden 7 - 7 oy
Boyalı
10621
kez

Burada bebeği olan bir baba penguen, penguenler yumurtalarını ve Antarktika\'nın soğuk sularında yaşayan kuşlardır. Bu kuşlar uçamaz, ama onlar suda yüzebilirsiniz eğer. Onlar çok samimi ve eğlenceli, bu yüzden çocukları seviyorum. Onlar yürüyüş çok komik bir yol var ve birçok film ve çizgi film karakterleri gibi onla ...

Penguen Giyim
5
10 üzerinden 5 - 25 oy
Boyalı
10555
kez

Eğer penguenler sever misiniz? Biz bir eşarp ve ne renk vardır sizce bir şapka giyiyor, soğuk bir küçük penguen var? Beğendiğiniz renkleri ile boyayın. Bir penguen kolay bir çizim çizmek ve çocuklar için renkli, basit, mükemmel için. Güney Kutbu yaşıyor uçmak edemez ve bu küçük kuş, çocuklar için en sevilen hayvanlardan biri.