ALT DE LA IMAGEN

Penguen Ile Bebek

Penguenler Boyama

Penguen Ile Bebek

Penguen Ile Bebek

Penguen Ile Bebek boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Burada bebeği olan bir baba penguen, penguenler yumurtalarını ve Antarktika'nın soğuk sularında yaşayan kuşlardır. Bu kuşlar uçamaz, ama onlar suda yüzebilirsiniz eğer. Onlar çok samimi ve eğlenceli, bu yüzden çocukları seviyorum. Onlar yürüyüş çok komik bir yol var ve birçok film ve çizgi film karakterleri gibi onlara sahip.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10625 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 7.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 7 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10625 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Penguen Ile Bebek
Penguen Ile Bebek boyaması Sayfa

Bu resimde biz sadece dünyaya ya küçük penguen bebek olan bir penguen yetişkin bakın. Penguenler genç ve ben balık yemek yok çünkü önemsiyoruz. Çocuklar bu hayvanları seviyorum ve onlar emin olması boyamak için ne renk biliyor.

Diyelim boya Penguen Ile Bebek boyama Penguenler boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Penguen Ile Bebek bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Penguenler ücretsiz Penguen Ile Bebek boyama boyayabilirsiniz. Bu Penguen Ile Bebek boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Penguenler ile ilgilidir. Penguen Ile Bebek Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Penguenler bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Penguen Ile Bebek ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Penguenler en boyanmış sayfalar

Penguen
6
10 üzerinden 6 - 9 oy
Boyalı
11049
kez

Bu boyama gördüğünüz penguen sadece daha neşe kazanmak için renk biraz eksik. Orada bunu yapmanın iki olası yolu vardır, ve seçtiğiniz hangi bir karar. Sen bir kağıt üzerine baskı ve geleneksel boya kullanmak için bu boş çizim indirebilir, ya da bizim web vermek bizim sanal araçları için bilgisayarınızı sayesinde bu r ...

Penguen Giyim
5
10 üzerinden 5 - 25 oy
Boyalı
10559
kez

Eğer penguenler sever misiniz? Biz bir eşarp ve ne renk vardır sizce bir şapka giyiyor, soğuk bir küçük penguen var? Beğendiğiniz renkleri ile boyayın. Bir penguen kolay bir çizim çizmek ve çocuklar için renkli, basit, mükemmel için. Güney Kutbu yaşıyor uçmak edemez ve bu küçük kuş, çocuklar için en sevilen hayvanlardan biri.

İmparator Penguen
6
10 üzerinden 6 - 14 oy
Boyalı
10391
kez

İmparator penguenleri tüm penguenleri büyük ve daha fazla renk ile vardır. Bu hayvan, soğuk su, Antarktika\'da yaşayan uçamaz bir kuş olduğunu, ama çoğunlukla hızda deniz çünkü. İmparator penguenler büyük ve onların tüyleri sarı.