ALT DE LA IMAGEN

Kanca gemi

Peter Pan Boyama

Kanca gemi

Kanca gemi

Kanca gemi boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Tinker Bell Peri tozu sayesinde, Peter Pan bu boyama Kaptan Kanca tekne ile gökyüzünde süzülüyor. Sen renk Kanca gemisinin en ve de ay ve yıldız gibi renkleri seçebilirsiniz. Peter Pan yendiğinde Kanca, o Wendy, John, Michael ve asla karaya gelen kayıp çocuklar yanında asla karaya karşısında uçacak.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9702 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 4.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 30 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9702 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Kanca gemi
Kanca gemi boyaması Sayfa

Gemi havaya uçuran Tinker Bell, peri toz Asla karaya sayesinde gökyüzünde Peter Pan tarafından tahrik edilir Kaptan Kanca geminin boyama. Peter Pan Disney filmi seviyorsanız, mutlaka bu çizimleri boyama keyfine varacaksınız.

Diyelim boya Kanca gemi boyama Peter Pan boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Kanca gemi bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Peter Pan ücretsiz Kanca gemi boyama boyayabilirsiniz. Bu Kanca gemi boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Peter Pan ile ilgilidir. Kanca gemi Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Peter Pan bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Kanca gemi ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Peter Pan en boyanmış sayfalar

Tinkerbell
5
10 üzerinden 5 - 38 oy
Boyalı
11842
kez

Bu baskı Sayfası görebilirsiniz Tinkerbell peri, her zaman onun maceralarını tüm Peter Pan ile gider peri olduğunu. O Peter için çok önemli biri olduğunu fark zaman o sakinleştiriyor rağmen, onun en yakın arkadaşı, ve bazen o çünkü Wendy kıskanan alır bu yüzden, ve Peter Pan kızgın alır. Renk Tinkerbell online ...

Tik-Tak Timsah
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
11624
kez

Bu çizim sayfasına gördüğünüz timsah Tik-Tak, o nedenle, adını bir saat tutuyordu ise kaptan Hook eksik olduğunu el yedik timsah olduğunu. Eğer bir saatin tik duyabiliyorum timsah yakın yere gitmek neden her zaman olduğunu ve kaptan Hook saatler nefret nedeni budur. Onun rengi yeşil olmasına rağmen, size en sevdiğim renk tik-tak ...

Peter Pan
6
10 üzerinden 6 - 11 oy
Boyalı
10726
kez

Peter Pan büyümek olmayacak bir çocuk, hiçbir yerde daha eski, yani karaya hiç yaşayan, daha fazla veya yetişkin olmak istemiyorum. Peter Pan kayıp erkek denilen çocukların bir grup lider ve Wendy ve kardeşleri pick up pencerede bu çizim olarak, Londra\'ya gitmek için daha fazla çocuk için sorumludur.