ALT DE LA IMAGEN

Kanca Karşı Peter Pan

Peter Pan Boyama

Kanca Karşı Peter Pan

Kanca Karşı Peter Pan

Kanca Karşı Peter Pan boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Peter Pan büyümek istiyor asla bir çocuk olduğunu ve onun en büyük düşmanı ikisi yaşıyor Kaptan Kanca, karaya hiç bir korsan gemisinin kaptanıdır. Bunlar ölümcül düşmanlar vardır ve her zaman mücadele ediyoruz, ama Peter Pan zaman korsan yener. Peter Pan yüzbaşı kaptan Kanca şekilde bu resimde Peter Pan havada peri tozu ile uçabilirler.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10765 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 18 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10765 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Kanca Karşı Peter Pan
Kanca Karşı Peter Pan boyaması Sayfa

Peter Pan kılıçla kavga Kaptan Kanca elini kesti ve o timsah beslenen, şimdi kalanını yemeye Kaptan Kanca sürdürmektedir. El eksikliği onları karakter adını verdi yerine bir kanca koymak için ne yapılır.

Diyelim boya Kanca Karşı Peter Pan boyama Peter Pan boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Kanca Karşı Peter Pan bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Peter Pan ücretsiz Kanca Karşı Peter Pan boyama boyayabilirsiniz. Bu Kanca Karşı Peter Pan boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Peter Pan ile ilgilidir. Kanca Karşı Peter Pan Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Peter Pan bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Kanca Karşı Peter Pan ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Peter Pan en boyanmış sayfalar

Tinkerbell
5
10 üzerinden 5 - 38 oy
Boyalı
11893
kez

Bu baskı Sayfası görebilirsiniz Tinkerbell peri, her zaman onun maceralarını tüm Peter Pan ile gider peri olduğunu. O Peter için çok önemli biri olduğunu fark zaman o sakinleştiriyor rağmen, onun en yakın arkadaşı, ve bazen o çünkü Wendy kıskanan alır bu yüzden, ve Peter Pan kızgın alır. Renk Tinkerbell online ...

Tik-Tak Timsah
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
11666
kez

Bu çizim sayfasına gördüğünüz timsah Tik-Tak, o nedenle, adını bir saat tutuyordu ise kaptan Hook eksik olduğunu el yedik timsah olduğunu. Eğer bir saatin tik duyabiliyorum timsah yakın yere gitmek neden her zaman olduğunu ve kaptan Hook saatler nefret nedeni budur. Onun rengi yeşil olmasına rağmen, size en sevdiğim renk tik-tak ...

Peter Pan
6
10 üzerinden 6 - 12 oy
Boyalı
10788
kez

Peter Pan büyümek olmayacak bir çocuk, hiçbir yerde daha eski, yani karaya hiç yaşayan, daha fazla veya yetişkin olmak istemiyorum. Peter Pan kayıp erkek denilen çocukların bir grup lider ve Wendy ve kardeşleri pick up pencerede bu çizim olarak, Londra\'ya gitmek için daha fazla çocuk için sorumludur.