ALT DE LA IMAGEN

Tiger Lily ile Kanca ve Smee

Peter Pan Boyama

Tiger Lily ile Kanca ve Smee

Tiger Lily ile Kanca ve Smee

Tiger Lily ile Kanca ve Smee boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu boyama çizimde Tiger Lily, Hint şefi kızı kaçırma Smee yardımıyla kaptan Kanca, görebilirsiniz. Korsanlar Tigrilla Peter Pan tuzak ve onu kurtarmak için geldiğinde onu yakalamak için kaçırdı. Kanca ve Smee Peter Pan yakalamak ve onu yenmek için yönetecek? Sen Disney filmi Peter Pan bulması için izlemek gerekir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9829 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 4.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 6 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9829 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Tiger Lily ile Kanca ve Smee
Tiger Lily ile Kanca ve Smee boyaması Sayfa

Kaptan Kanca ve Smee kürek Tiger Lily ile bir tekne boyama. Peter Pan Hint şefi kızı kurtarmak ve korsanlar yenmek için gelmelidir.

Diyelim boya Tiger Lily ile Kanca ve Smee boyama Peter Pan boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Tiger Lily ile Kanca ve Smee bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Peter Pan ücretsiz Tiger Lily ile Kanca ve Smee boyama boyayabilirsiniz. Bu Tiger Lily ile Kanca ve Smee boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Peter Pan ile ilgilidir. Tiger Lily ile Kanca ve Smee Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Peter Pan bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Tiger Lily ile Kanca ve Smee ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Peter Pan en boyanmış sayfalar

Tinkerbell
5
10 üzerinden 5 - 38 oy
Boyalı
11842
kez

Bu baskı Sayfası görebilirsiniz Tinkerbell peri, her zaman onun maceralarını tüm Peter Pan ile gider peri olduğunu. O Peter için çok önemli biri olduğunu fark zaman o sakinleştiriyor rağmen, onun en yakın arkadaşı, ve bazen o çünkü Wendy kıskanan alır bu yüzden, ve Peter Pan kızgın alır. Renk Tinkerbell online ...

Tik-Tak Timsah
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
11625
kez

Bu çizim sayfasına gördüğünüz timsah Tik-Tak, o nedenle, adını bir saat tutuyordu ise kaptan Hook eksik olduğunu el yedik timsah olduğunu. Eğer bir saatin tik duyabiliyorum timsah yakın yere gitmek neden her zaman olduğunu ve kaptan Hook saatler nefret nedeni budur. Onun rengi yeşil olmasına rağmen, size en sevdiğim renk tik-tak ...

Peter Pan
6
10 üzerinden 6 - 11 oy
Boyalı
10726
kez

Peter Pan büyümek olmayacak bir çocuk, hiçbir yerde daha eski, yani karaya hiç yaşayan, daha fazla veya yetişkin olmak istemiyorum. Peter Pan kayıp erkek denilen çocukların bir grup lider ve Wendy ve kardeşleri pick up pencerede bu çizim olarak, Londra\'ya gitmek için daha fazla çocuk için sorumludur.