ALT DE LA IMAGEN

Tik-Tak Timsah

Peter Pan Boyama

Tik-Tak Timsah

Tik-Tak Timsah

Tik-Tak Timsah boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu çizim sayfasına gördüğünüz timsah Tik-Tak, o nedenle, adını bir saat tutuyordu ise kaptan Hook eksik olduğunu el yedik timsah olduğunu. Eğer bir saatin tik duyabiliyorum timsah yakın yere gitmek neden her zaman olduğunu ve kaptan Hook saatler nefret nedeni budur. Onun rengi yeşil olmasına rağmen, size en sevdiğim renk tik-tak olabilir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11723 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 15 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11723 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Tik-Tak Timsah
Tik-Tak Timsah boyaması Sayfa

Tik-Tak boyaması sayfa, o zaten çünkü Peter Pan elini denedim, ve şimdi o tadı nasıl seviyor çünkü her zaman, onu yemek için Kaptan Hook aşağı avı timsah. Eğlenceli bu ve Peter Pan film, Walt Disney klasiği diğer karakterler boyama var. Ayrıca onları baskı ve kağıt bunları renklendirmek için bu boyama çizimler kullanabilirsiniz.

Diyelim boya Tik-Tak Timsah boyama Peter Pan boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Tik-Tak Timsah bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Peter Pan ücretsiz Tik-Tak Timsah boyama boyayabilirsiniz. Bu Tik-Tak Timsah boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Peter Pan ile ilgilidir. Tik-Tak Timsah Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Peter Pan bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Tik-Tak Timsah ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Peter Pan en boyanmış sayfalar

Tinkerbell
5
10 üzerinden 5 - 38 oy
Boyalı
11934
kez

Bu baskı Sayfası görebilirsiniz Tinkerbell peri, her zaman onun maceralarını tüm Peter Pan ile gider peri olduğunu. O Peter için çok önemli biri olduğunu fark zaman o sakinleştiriyor rağmen, onun en yakın arkadaşı, ve bazen o çünkü Wendy kıskanan alır bu yüzden, ve Peter Pan kızgın alır. Renk Tinkerbell online ...

Peter Pan
6
10 üzerinden 6 - 12 oy
Boyalı
10829
kez

Peter Pan büyümek olmayacak bir çocuk, hiçbir yerde daha eski, yani karaya hiç yaşayan, daha fazla veya yetişkin olmak istemiyorum. Peter Pan kayıp erkek denilen çocukların bir grup lider ve Wendy ve kardeşleri pick up pencerede bu çizim olarak, Londra\'ya gitmek için daha fazla çocuk için sorumludur.

Kanca Karşı Peter Pan
5
10 üzerinden 5 - 18 oy
Boyalı
10804
kez

Peter Pan büyümek istiyor asla bir çocuk olduğunu ve onun en büyük düşmanı ikisi yaşıyor Kaptan Kanca, karaya hiç bir korsan gemisinin kaptanıdır. Bunlar ölümcül düşmanlar vardır ve her zaman mücadele ediyoruz, ama Peter Pan zaman korsan yener. Peter Pan yüzbaşı kaptan Kanca şekilde bu resimde Peter Pan havada peri tozu ile ...