ALT DE LA IMAGEN

Tinkerbell

Peter Pan Boyama

Tinkerbell

Tinkerbell

Tinkerbell boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu baskı Sayfası görebilirsiniz Tinkerbell peri, her zaman onun maceralarını tüm Peter Pan ile gider peri olduğunu. O Peter için çok önemli biri olduğunu fark zaman o sakinleştiriyor rağmen, onun en yakın arkadaşı, ve bazen o çünkü Wendy kıskanan alır bu yüzden, ve Peter Pan kızgın alır. Renk Tinkerbell online renk size en gibi, ve onu ve onun elbisesi yepyeni bir stil vermek.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11934 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 38 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11934 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Tinkerbell
Tinkerbell boyaması Sayfa

Tinkerbell, Peter Pan peri arkadaşı ve macera onun ortağı boyama. O Walt Disney evrenin sihirli sembolize çünkü o, onun tema parkları tüm için bir sembol haline geldi bu yana Tinkerbell karakter, en ünlü Disney karakteri biridir.

Diyelim boya Tinkerbell boyama Peter Pan boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Tinkerbell bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Peter Pan ücretsiz Tinkerbell boyama boyayabilirsiniz. Bu Tinkerbell boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Peter Pan ile ilgilidir. Tinkerbell Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Peter Pan bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Tinkerbell ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Peter Pan en boyanmış sayfalar

Tik-Tak Timsah
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
11723
kez

Bu çizim sayfasına gördüğünüz timsah Tik-Tak, o nedenle, adını bir saat tutuyordu ise kaptan Hook eksik olduğunu el yedik timsah olduğunu. Eğer bir saatin tik duyabiliyorum timsah yakın yere gitmek neden her zaman olduğunu ve kaptan Hook saatler nefret nedeni budur. Onun rengi yeşil olmasına rağmen, size en sevdiğim renk tik-tak ...

Peter Pan
6
10 üzerinden 6 - 12 oy
Boyalı
10828
kez

Peter Pan büyümek olmayacak bir çocuk, hiçbir yerde daha eski, yani karaya hiç yaşayan, daha fazla veya yetişkin olmak istemiyorum. Peter Pan kayıp erkek denilen çocukların bir grup lider ve Wendy ve kardeşleri pick up pencerede bu çizim olarak, Londra\'ya gitmek için daha fazla çocuk için sorumludur.

Kanca Karşı Peter Pan
5
10 üzerinden 5 - 18 oy
Boyalı
10804
kez

Peter Pan büyümek istiyor asla bir çocuk olduğunu ve onun en büyük düşmanı ikisi yaşıyor Kaptan Kanca, karaya hiç bir korsan gemisinin kaptanıdır. Bunlar ölümcül düşmanlar vardır ve her zaman mücadele ediyoruz, ama Peter Pan zaman korsan yener. Peter Pan yüzbaşı kaptan Kanca şekilde bu resimde Peter Pan havada peri tozu ile ...