ALT DE LA IMAGEN

Chesnaught

Pokémon Boyama

Chesnaught

Chesnaught

Chesnaught boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Chespin üç starter Pokémon favori ise, burada bir Chesnaught, üçüncü evrimini gösteriyor. Başlangıçta Pokémon Y ve Pokémon X bitki türüdür, ancak Chesnaught gelişmeye ikili tip bitki / mücadele olur.En tipik rengi yeşil ve Quilladin gibi erken gelişmeler de kahverengi, ancak beyaz sarımsı düzeyinde 36 bedeni değişiklikler gelişmeye. Size en çok istediğiniz renk düzeni seçebilirsiniz. Kadar tesviye tarafından öğrenilir son üç saldırılar Spiky kalkan (zemin türü), Giga darbe (normal tip) ve Çekiç kolu (mücadele tipi) vardır. Chesnaught altıncı nesil sizin takımda kaçırmayın bir güçlü Pokémon olduğunu.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10132 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 27 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10132 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Chesnaught
Chesnaught boyaması Sayfa

Chesnaught altıncı nesil Pokémon mücadele bir bitki / boyama bir çizim.

Diyelim boya Chesnaught boyama Pokémon boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Chesnaught bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Pokémon ücretsiz Chesnaught boyama boyayabilirsiniz. Bu Chesnaught boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Pokémon ile ilgilidir. Chesnaught Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Pokémon bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Chesnaught ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Pokémon en boyanmış sayfalar

Pikachu
5
10 üzerinden 5 - 243 oy
Boyalı
16300
kez

Şimdi online Pikachu, ayrılmaz Ash Pokemon renklendirebilirsiniz. Ash Ketchum Palet kasabasından yolculuğuna başladığından beri, Pikachu bile her zaman Pokemon Ligi kazanma, iyi Pokemon eğitmenler birlikte bakan, dünyada ona eşlik etti. Eğer Pikachu gibi Şimdi renk olabilir, hatta yazdırabilirsiniz. Pikachu boyama tadını ...

Yveltal
7
10 üzerinden 7 - 137 oy
Boyalı
14048
kez

Pokémon dünyasının hayranları için, size Yveltal, taşınabilir konsolu Nintendo 3DS için Pokémon X yanında çıkacaktır Pokémon Y yeni efsanevi Pokémon kahramanı, bir çizim bu boyama getirmek. Artık istediğiniz gibi Yveltal renk ve altıncı nesil Pokémon, veya üretim VI keyfini başlayabilirsiniz.

Xerneas
7
10 üzerinden 7 - 122 oy
Boyalı
13980
kez

Eğer Pokémon dünyasının iyi bir hayranı iseniz, size taşınabilir konsolu Nintendo 3DS için Pokémon Y yanında çıkacaktır Xerneas bir çizim, Pokémon X yeni efsanevi Pokémon kahramanı, bu boyama getirmek. Sizin gibi ve altıncı nesil Pokémon, veya üretim VI zevk başlar gibi renk Xerneas şimdi yapabilirsiniz.