ALT DE LA IMAGEN

Dialga

Pokémon Boyama

Dialga

Dialga

Dialga boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Renk # 483 Dialga, Sinnoh dördüncü nesil efsanevi Pokémon. Dialga Palkia ve Giratina ile birlikte, ejderha üçlü bir parçasıdır. Vücudu örten bir elmas tabakası olan bir çelik türü Pokemon ve zaman ve sürekliliğini kontrol edilmesinden sorumludur. Eğer Pokémon isterseniz, Dialga, elmas ejderha renklendirmek unutamam.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10936 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 58 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10936 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Dialga
Dialga boyaması Sayfa

Dialga # 483, elmas ejderha hakeminin boyama. Dialga birlikte ejderha üçlüsü formu efsanevi Pokémon ve Giratina ve Palkia yanındadır. Bu Pokemon Pokémon elmas kapağında çıkan biridir.

Diyelim boya Dialga boyama Pokémon boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Dialga bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Pokémon ücretsiz Dialga boyama boyayabilirsiniz. Bu Dialga boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Pokémon ile ilgilidir. Dialga Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Pokémon bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Dialga ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Pokémon en boyanmış sayfalar

Pikachu
5
10 üzerinden 5 - 243 oy
Boyalı
16062
kez

Şimdi online Pikachu, ayrılmaz Ash Pokemon renklendirebilirsiniz. Ash Ketchum Palet kasabasından yolculuğuna başladığından beri, Pikachu bile her zaman Pokemon Ligi kazanma, iyi Pokemon eğitmenler birlikte bakan, dünyada ona eşlik etti. Eğer Pikachu gibi Şimdi renk olabilir, hatta yazdırabilirsiniz. Pikachu boyama tadını ...

Yveltal
7
10 üzerinden 7 - 137 oy
Boyalı
13845
kez

Pokémon dünyasının hayranları için, size Yveltal, taşınabilir konsolu Nintendo 3DS için Pokémon X yanında çıkacaktır Pokémon Y yeni efsanevi Pokémon kahramanı, bir çizim bu boyama getirmek. Artık istediğiniz gibi Yveltal renk ve altıncı nesil Pokémon, veya üretim VI keyfini başlayabilirsiniz.

Xerneas
7
10 üzerinden 7 - 121 oy
Boyalı
13757
kez

Eğer Pokémon dünyasının iyi bir hayranı iseniz, size taşınabilir konsolu Nintendo 3DS için Pokémon Y yanında çıkacaktır Xerneas bir çizim, Pokémon X yeni efsanevi Pokémon kahramanı, bu boyama getirmek. Sizin gibi ve altıncı nesil Pokémon, veya üretim VI zevk başlar gibi renk Xerneas şimdi yapabilirsiniz.