ALT DE LA IMAGEN

Leafeon

Pokémon Boyama

Leafeon

Leafeon

Leafeon boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer Pokemon gibi, şimdi bitki türü Eevee olan sekiz olası evrimler biridir Leafeon, bu çizimi renk olabilir. Bu Pokemon bir buz türüdür Glaceon, bir karşılığıdır. Mutlaka Eevee farklı evrimler tüm seveceksiniz, böylece artık Leafeon çevrimiçi renk, ya da bir baskı çizim ve renk kendi renkli kalemler kullanarak kağıda olarak kullanabilirsiniz.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11267 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 57 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11267 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Leafeon
Leafeon boyaması Sayfa

Leafeon, bir yosun kaya ile Eevee gelisen bitki türü Pokemon boyama. Leafeon şimdi size en gibi renklerle çevrimiçi ya da kağıt üzerinde renk olabilir Sinnoh dördüncü nesil bir Pokémon olduğunu. Bu Ulusal ligin # 470 ve Sinnoh Ligi 169. olduğunu.

Diyelim boya Leafeon boyama Pokémon boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Leafeon bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Pokémon ücretsiz Leafeon boyama boyayabilirsiniz. Bu Leafeon boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Pokémon ile ilgilidir. Leafeon Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Pokémon bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Leafeon ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Pokémon en boyanmış sayfalar

Pikachu
5
10 üzerinden 5 - 243 oy
Boyalı
16062
kez

Şimdi online Pikachu, ayrılmaz Ash Pokemon renklendirebilirsiniz. Ash Ketchum Palet kasabasından yolculuğuna başladığından beri, Pikachu bile her zaman Pokemon Ligi kazanma, iyi Pokemon eğitmenler birlikte bakan, dünyada ona eşlik etti. Eğer Pikachu gibi Şimdi renk olabilir, hatta yazdırabilirsiniz. Pikachu boyama tadını ...

Yveltal
7
10 üzerinden 7 - 137 oy
Boyalı
13845
kez

Pokémon dünyasının hayranları için, size Yveltal, taşınabilir konsolu Nintendo 3DS için Pokémon X yanında çıkacaktır Pokémon Y yeni efsanevi Pokémon kahramanı, bir çizim bu boyama getirmek. Artık istediğiniz gibi Yveltal renk ve altıncı nesil Pokémon, veya üretim VI keyfini başlayabilirsiniz.

Xerneas
7
10 üzerinden 7 - 121 oy
Boyalı
13757
kez

Eğer Pokémon dünyasının iyi bir hayranı iseniz, size taşınabilir konsolu Nintendo 3DS için Pokémon Y yanında çıkacaktır Xerneas bir çizim, Pokémon X yeni efsanevi Pokémon kahramanı, bu boyama getirmek. Sizin gibi ve altıncı nesil Pokémon, veya üretim VI zevk başlar gibi renk Xerneas şimdi yapabilirsiniz.