ALT DE LA IMAGEN

Palkia

Pokémon Boyama

Palkia

Palkia

Palkia boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Artık renk Palkia çevrimiçi, Dördüncü Nesil bir efsanevi Pokemon, Sinnoh de ayarlayabilirsiniz. Palkia alanı kontrol eden ve koruyan Pokemon bir su ve ejderha türüdür ve Dialga en yeminli düşmanıdır. Palkia bu çizim ile Dialga ve Giratina yanında Pokemon inci, ejderha üçlü unsurlardan biri olan kahramanı boyama olacak.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11246 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 19 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11246 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Palkia
Palkia boyaması Sayfa

Palkia, Pokemon inci oyunun kapak görünen büyük ejderha ve su tipi Pokemon boyama. Palkia Pokemon Ulusal lig 484. ve Sinnoh Ligi # 150. Adını Japon vadeli Paru (inci) geliyor.

Diyelim boya Palkia boyama Pokémon boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Palkia bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Pokémon ücretsiz Palkia boyama boyayabilirsiniz. Bu Palkia boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Pokémon ile ilgilidir. Palkia Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Pokémon bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Palkia ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Pokémon en boyanmış sayfalar

Pikachu
5
10 üzerinden 5 - 243 oy
Boyalı
16051
kez

Şimdi online Pikachu, ayrılmaz Ash Pokemon renklendirebilirsiniz. Ash Ketchum Palet kasabasından yolculuğuna başladığından beri, Pikachu bile her zaman Pokemon Ligi kazanma, iyi Pokemon eğitmenler birlikte bakan, dünyada ona eşlik etti. Eğer Pikachu gibi Şimdi renk olabilir, hatta yazdırabilirsiniz. Pikachu boyama tadını ...

Yveltal
7
10 üzerinden 7 - 137 oy
Boyalı
13842
kez

Pokémon dünyasının hayranları için, size Yveltal, taşınabilir konsolu Nintendo 3DS için Pokémon X yanında çıkacaktır Pokémon Y yeni efsanevi Pokémon kahramanı, bir çizim bu boyama getirmek. Artık istediğiniz gibi Yveltal renk ve altıncı nesil Pokémon, veya üretim VI keyfini başlayabilirsiniz.

Xerneas
7
10 üzerinden 7 - 121 oy
Boyalı
13750
kez

Eğer Pokémon dünyasının iyi bir hayranı iseniz, size taşınabilir konsolu Nintendo 3DS için Pokémon Y yanında çıkacaktır Xerneas bir çizim, Pokémon X yeni efsanevi Pokémon kahramanı, bu boyama getirmek. Sizin gibi ve altıncı nesil Pokémon, veya üretim VI zevk başlar gibi renk Xerneas şimdi yapabilirsiniz.