ALT DE LA IMAGEN

Pikachu

Pokémon Boyama

Pikachu

Pikachu

Pikachu boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Şimdi online Pikachu, ayrılmaz Ash Pokemon renklendirebilirsiniz. Ash Ketchum Palet kasabasından yolculuğuna başladığından beri, Pikachu bile her zaman Pokemon Ligi kazanma, iyi Pokemon eğitmenler birlikte bakan, dünyada ona eşlik etti. Eğer Pikachu gibi Şimdi renk olabilir, hatta yazdırabilirsiniz. Pikachu boyama tadını çıkarın. Pika türünden çıkmış bir Pokémon'dur.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 16235 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 243 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 16235 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Pikachu
Pikachu boyaması Sayfa

Pikachu, animasyon serisinin en popüler ve sevilen Pokemon Boyama. Pokemon Pokemon Eğitmenler kimin güçlü Pokemon olduğunu görmek için Pokemon düelloya karşı karşıya olduğu bir karikatür.

Diyelim boya Pikachu boyama Pokémon boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Pikachu bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Pokémon ücretsiz Pikachu boyama boyayabilirsiniz. Bu Pikachu boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Pokémon ile ilgilidir. Pikachu Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Pokémon bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Pikachu ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Pokémon en boyanmış sayfalar

Yveltal
7
10 üzerinden 7 - 137 oy
Boyalı
13985
kez

Pokémon dünyasının hayranları için, size Yveltal, taşınabilir konsolu Nintendo 3DS için Pokémon X yanında çıkacaktır Pokémon Y yeni efsanevi Pokémon kahramanı, bir çizim bu boyama getirmek. Artık istediğiniz gibi Yveltal renk ve altıncı nesil Pokémon, veya üretim VI keyfini başlayabilirsiniz.

Xerneas
7
10 üzerinden 7 - 122 oy
Boyalı
13913
kez

Eğer Pokémon dünyasının iyi bir hayranı iseniz, size taşınabilir konsolu Nintendo 3DS için Pokémon Y yanında çıkacaktır Xerneas bir çizim, Pokémon X yeni efsanevi Pokémon kahramanı, bu boyama getirmek. Sizin gibi ve altıncı nesil Pokémon, veya üretim VI zevk başlar gibi renk Xerneas şimdi yapabilirsiniz.

Charizard
5
10 üzerinden 5 - 104 oy
Boyalı
13519
kez

Şimdi renk Charizard yapabilirsiniz, oyunlar Pokemon Kırmızı ve Mavi Birinci Nesil içerisinde 006 Pokemon. Charizard Charmander ve Charmeleon en son evrimi. Bu resimde size kanatları genişletilmiş ve bir alev kuyruğu dökülen ile uçan boyama Charizard görebilirsiniz. Charizard kendi versiyonunu icat yeni renk kombinasyonları test edin.