ALT DE LA IMAGEN

Sylveon

Pokémon Boyama

Sylveon

Sylveon

Sylveon boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Burada Sylveon, altıncı nesil Pokémon ait Eevee, yeni evrim Bu boyama gelir. Sylveon hala bilinmemektedir Japonca kelime perisi, ve bir Eevee bu güzel Pokémon dönüşüyor sonuna kadar gelişti gereken şekilde geliyor. Sylveon Nintendo 3DS için, Pokémon Y ve Pokémon X görünür.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 13058 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 8.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 132 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 13058 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Sylveon
Sylveon boyaması Sayfa

Sylveon, Pokémon X ve Pokémon Y, altıncı nesil Nintendo 3DS için video oyunları görünür Eevee, yeni evrim boyama. Bu yeni Pokémon yeni Pokémon video oyunları tanıtım römork görünür olanlar biridir. Sylveon Bu baskı sayfa keyfini çıkarın ve bir kağıt üzerine renk.

Diyelim boya Sylveon boyama Pokémon boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Sylveon bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Pokémon ücretsiz Sylveon boyama boyayabilirsiniz. Bu Sylveon boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Pokémon ile ilgilidir. Sylveon Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Pokémon bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Sylveon ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Pokémon en boyanmış sayfalar

Pikachu
5
10 üzerinden 5 - 243 oy
Boyalı
16300
kez

Şimdi online Pikachu, ayrılmaz Ash Pokemon renklendirebilirsiniz. Ash Ketchum Palet kasabasından yolculuğuna başladığından beri, Pikachu bile her zaman Pokemon Ligi kazanma, iyi Pokemon eğitmenler birlikte bakan, dünyada ona eşlik etti. Eğer Pikachu gibi Şimdi renk olabilir, hatta yazdırabilirsiniz. Pikachu boyama tadını ...

Yveltal
7
10 üzerinden 7 - 137 oy
Boyalı
14048
kez

Pokémon dünyasının hayranları için, size Yveltal, taşınabilir konsolu Nintendo 3DS için Pokémon X yanında çıkacaktır Pokémon Y yeni efsanevi Pokémon kahramanı, bir çizim bu boyama getirmek. Artık istediğiniz gibi Yveltal renk ve altıncı nesil Pokémon, veya üretim VI keyfini başlayabilirsiniz.

Xerneas
7
10 üzerinden 7 - 122 oy
Boyalı
13980
kez

Eğer Pokémon dünyasının iyi bir hayranı iseniz, size taşınabilir konsolu Nintendo 3DS için Pokémon Y yanında çıkacaktır Xerneas bir çizim, Pokémon X yeni efsanevi Pokémon kahramanı, bu boyama getirmek. Sizin gibi ve altıncı nesil Pokémon, veya üretim VI zevk başlar gibi renk Xerneas şimdi yapabilirsiniz.