ALT DE LA IMAGEN

Yveltal

Pokémon Boyama

Yveltal

Yveltal

Yveltal boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Pokémon dünyasının hayranları için, size Yveltal, taşınabilir konsolu Nintendo 3DS için Pokémon X yanında çıkacaktır Pokémon Y yeni efsanevi Pokémon kahramanı, bir çizim bu boyama getirmek. Artık istediğiniz gibi Yveltal renk ve altıncı nesil Pokémon, veya üretim VI keyfini başlayabilirsiniz.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 13985 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 7.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 137 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 13985 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Yveltal
Yveltal boyaması Sayfa

Yveltal boyaması sayfa, Altıncı Nesil bir efsanevi Pokémon. Bu Nintendo 3DS için Pokémon X yanında mağazalara çıkacaktır yeni Pokémon Y sürümü, yıldız olacak Pokémon olduğunu. Ylveltal düşmanı Xerneas, bir geyik gibi tür olan diğer efsanevi Pokémon olduğunu. Boyama Yveltal, uçan Pokémon keyfini çıkarın.

Diyelim boya Yveltal boyama Pokémon boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Yveltal bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Pokémon ücretsiz Yveltal boyama boyayabilirsiniz. Bu Yveltal boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Pokémon ile ilgilidir. Yveltal Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Pokémon bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Yveltal ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Pokémon en boyanmış sayfalar

Pikachu
5
10 üzerinden 5 - 243 oy
Boyalı
16235
kez

Şimdi online Pikachu, ayrılmaz Ash Pokemon renklendirebilirsiniz. Ash Ketchum Palet kasabasından yolculuğuna başladığından beri, Pikachu bile her zaman Pokemon Ligi kazanma, iyi Pokemon eğitmenler birlikte bakan, dünyada ona eşlik etti. Eğer Pikachu gibi Şimdi renk olabilir, hatta yazdırabilirsiniz. Pikachu boyama tadını ...

Xerneas
7
10 üzerinden 7 - 122 oy
Boyalı
13913
kez

Eğer Pokémon dünyasının iyi bir hayranı iseniz, size taşınabilir konsolu Nintendo 3DS için Pokémon Y yanında çıkacaktır Xerneas bir çizim, Pokémon X yeni efsanevi Pokémon kahramanı, bu boyama getirmek. Sizin gibi ve altıncı nesil Pokémon, veya üretim VI zevk başlar gibi renk Xerneas şimdi yapabilirsiniz.

Charizard
5
10 üzerinden 5 - 104 oy
Boyalı
13519
kez

Şimdi renk Charizard yapabilirsiniz, oyunlar Pokemon Kırmızı ve Mavi Birinci Nesil içerisinde 006 Pokemon. Charizard Charmander ve Charmeleon en son evrimi. Bu resimde size kanatları genişletilmiş ve bir alev kuyruğu dökülen ile uçan boyama Charizard görebilirsiniz. Charizard kendi versiyonunu icat yeni renk kombinasyonları test edin.