ALT DE LA IMAGEN

Megazord Samurai

Power Ranger Super Samurai Boyama

Megazord Samurai

Megazord Samurai

Megazord Samurai boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu dev robot Megazord Samurai, Power Rangers samuray onların en güçlü düşmanları ile mücadele için kullandığınız dev robot. Bu çizim ile Rangers iki farklı Zords yapılır Megazord tüm farklı parçaları, renk olabilir.Göğüs kısmı kırmızı aslan Zord olan, bacaklar mavi Ejderha Zord ve yeşil ayı Zord, ve silah pembe kaplumbağa Zord ve sarı maymun Zord vardır. Serin renklerle bir örnek oluşturmak için en gibi y ou onunla bir kağıt üzerine renk için bu çizim çevrimiçi boyama veya Megazord yazdırarak olup olmadığını, renk mümkün olacak bir samuray katana ile büyük bir robot kendi boya kalemleri, keçeli kalem veya suluboya.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 17325 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 233 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 17325 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Megazord Samurai
Megazord Samurai boyaması Sayfa

Megazord, bu durumda Samurai, kendi mücadele Power Rangers samuray içinde olduğu dev robot oluşur tüm parçaları bir dönüşüm sonucu, Zords adı birkaç farklı robotlar yapılmış bir mecha türü robot, bir düşmanları dev tehditler boyutu ve sırayla büyür. Televizyon dizisi Power Rangers destanları tümünde, bu kritik içinde canavarlar yüz, serinin sezon veya dönemi bağlı olarak değişti Zords müdahalesi ve Megazord, gibi, ortak maçta çok oldu onlar Godzilla veya dev, kendi çatışmalarda, bazen farkında olmadan, yok şehirler gitti büyük boyutları bazı Japon canavarlar gibi canavarlar tarzında, devleri dönüşmesi boyutu büyüdü olan savaş, anı.Power Rangers serisi onları kötü düşmanları yenmek yardımcı kask ve renkli üniforma ile genç erkek elbise bir grup hayvan şekilleri ile silah, savaş araçları ve robotlar ile birlikte, kötü mücadele ettiği Japon serisi olan Super Sentai, ilham olan onların maceralarını her birinde karşı karşıya olduğu ve canavarlar.

Diyelim boya Megazord Samurai boyama Power Ranger Super Samurai boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Megazord Samurai bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Power Ranger Super Samurai ücretsiz Megazord Samurai boyama boyayabilirsiniz. Bu Megazord Samurai boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Power Ranger Super Samurai ile ilgilidir. Megazord Samurai Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Power Ranger Super Samurai bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Megazord Samurai ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Power Ranger Super Samurai en boyanmış sayfalar

Power Rangers Super Samuray
5
10 üzerinden 5 - 553 oy
Boyalı
25452
kez

Eğer kendi renkleri ile Power Rangers renk böylece bu Power Rangers Süper Samuray en kask bulunmaktadır. Kimin kask kimin olduğunu tespit edebiliyoruz?Mavi renk Kevin, Mia pembe ranger, kırmızı kask Jayden, Mike için yeşil bir gider ve sarı renk Emily. Ve son olarak, ama değil, siyah kask ile altın ranger Antonio içindir.

Jayden, Kırmızı Ranger
5
10 üzerinden 5 - 357 oy
Boyalı
21549
kez

Jayden, Power Rangers Super Samurai Kırmızı Ranger çevrimiçi renklendirmek için bu boyama ile web sayfası geliyor. Kırmızı Power Ranger ve elementi ateştir ve onun Zord hayvan aslan olduğunu. Ayrıca klasörler, dizüstü veya başka bir şey istediğiniz, onların maceralarını Jayden ve Power Rangers Samurai ile gitmek ...

Power Rangers Samurai
7
10 üzerinden 7 - 226 oy
Boyalı
16315
kez

Bu altı maskeli avengers kendi mücadele üniforma giymiş Power Rangers samuray vardır. Grubun bileşenleri kırmızı Ranger, Jayden Shiba, mavi bir, Kevin, yeşil Ranger, Mike, iki kız Rangers, pembe bir ile renk sarı ve Mia Watanabe ile Emily, ve fantastik ve efsanevi Altın bulunmaktadır Ranger, Antonio García. Onların Zord robotlar, ...