ALT DE LA IMAGEN

Power Rangers Samurai

Power Ranger Super Samurai Boyama

Power Rangers Samurai

Power Rangers Samurai

Power Rangers Samurai boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu altı maskeli avengers kendi mücadele üniforma giymiş Power Rangers samuray vardır. Grubun bileşenleri kırmızı Ranger, Jayden Shiba, mavi bir, Kevin, yeşil Ranger, Mike, iki kız Rangers, pembe bir ile renk sarı ve Mia Watanabe ile Emily, ve fantastik ve efsanevi Altın bulunmaktadır Ranger, Antonio García. Onların Zord robotlar, sırasıyla, bir aslan, bir ejderha, bir ayı, bir maymun, bir kaplumbağa ve bir Clawzord vardır. Eğer Power Rangers samuray ekibine katılmak istiyorsanız, bu boyama onlara katılın. Renkli bu kahramanca ekip üyelerinin her biri olduğunu biliyor musunuz? Sonra her biri için doğru renk seçin, ve bu şekilde bu resimde kim kim olduğunu bilmek mümkün olacak.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 16133 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 7.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 226 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 16133 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Power Rangers Samurai
Power Rangers Samurai boyaması Sayfa

Power Rangers samuray, oluşumunda onlar kesinlikle galip çıkıp hangi bir yeni bir tehdit karşısında hazırız. Soldan sağa, görünen Rangers renkleri altında sarı, yeşil, kırmızı, ve sırasıyla Emily, Mike, Jayden, Antonio, Kevin ve Mia, olan altın, mavi ve pembe vardır. Her biri aynı sırada, onlar toprak, orman, ateş, ışık, su ve rüzgar olacak, ilgili elemanı vardır. Bu boyama görünmez gizli bir ranger olan ilgili elemanı yıldırım beyaz Power Ranger Samurai, ve onun Zord hayvan bir kaplan olduğunu. Nickelodeon üzerinde yayın serisinin kahramanları tüm serisinin sekizinci ve on dokuzuncu sezonunda yer almak. Temmuz\'da Latin Amerika\'daki önde gelen aynı yılın 11 olduğu gibi, ABD\'ye 2011 yılında 7 Şubat\'ta ilk kez yayın ve büyük bir başarı oldu. Bu ekip Power Rangers Megaforce, güçlü müttefik olarak Süper Samurai yardımıyla sayacaktır yeni bir takım bir sonraki sezon başarılı olmuştur.

Diyelim boya Power Rangers Samurai boyama Power Ranger Super Samurai boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Power Rangers Samurai bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Power Ranger Super Samurai ücretsiz Power Rangers Samurai boyama boyayabilirsiniz. Bu Power Rangers Samurai boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Power Ranger Super Samurai ile ilgilidir. Power Rangers Samurai Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Power Ranger Super Samurai bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Power Rangers Samurai ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Power Ranger Super Samurai en boyanmış sayfalar

Power Rangers Super Samuray
5
10 üzerinden 5 - 553 oy
Boyalı
25252
kez

Eğer kendi renkleri ile Power Rangers renk böylece bu Power Rangers Süper Samuray en kask bulunmaktadır. Kimin kask kimin olduğunu tespit edebiliyoruz?Mavi renk Kevin, Mia pembe ranger, kırmızı kask Jayden, Mike için yeşil bir gider ve sarı renk Emily. Ve son olarak, ama değil, siyah kask ile altın ranger Antonio içindir.

Jayden, Kırmızı Ranger
5
10 üzerinden 5 - 357 oy
Boyalı
21381
kez

Jayden, Power Rangers Super Samurai Kırmızı Ranger çevrimiçi renklendirmek için bu boyama ile web sayfası geliyor. Kırmızı Power Ranger ve elementi ateştir ve onun Zord hayvan aslan olduğunu. Ayrıca klasörler, dizüstü veya başka bir şey istediğiniz, onların maceralarını Jayden ve Power Rangers Samurai ile gitmek ...

Megazord Samurai
6
10 üzerinden 6 - 233 oy
Boyalı
17157
kez

Bu dev robot Megazord Samurai, Power Rangers samuray onların en güçlü düşmanları ile mücadele için kullandığınız dev robot. Bu çizim ile Rangers iki farklı Zords yapılır Megazord tüm farklı parçaları, renk olabilir.Göğüs kısmı kırmızı aslan Zord olan, bacaklar mavi Ejderha Zord ve yeşil ay ...