ALT DE LA IMAGEN

Rio 2

Tasarımları Boyama Rio 2

Rio 2 Boyama Sayfaları

Rio 2 web sitemizden siyah beyaz resimler renk veren her gün renk boya ve eğlenmek için boyama sayfaları. Online dinlence ve eğlence alanı.

Rio 2 Boyama Resimleri

Gönder!
Oylamak!
Paylaş!
Delicious
Kaynak Rio 2 boyama

Tukan Rafael boyama

Tukan Rafael boyama

Bu Rafael, her Blu, filmin mavi Amerika papağanı kahramanı tavsiyelerde istekli neşeli bir tropikal kuş dostu tukan olduğunu. Rafael birçok çocuk, yedi genç tukan ve karısı başka beklentiler var. Her an zevk, rahat bir Rio karnaval, ve her zaman canlı yaşamı seven bir kuş. Bu neden ... Devamı

Rio 2, ücretsiz boyama için çevrimiçi boya

Rio 2 Boyama

Rio 2 Yeni

Rio 2

Boyama Sayfaları ücretsiz olarak hakkında Türk Rio 2 ve ilgili Rio 2 2011 yılında prömiyeri Rio, devamıdır. Bu Blu ve Jewel, üç çocuk, Tiago, Bia ve Carla sahip mavi papağan, bir çift aile yaşamını anlatıyor bilgisayar animasyonu bir özelliğidir. Bu filmde kötü Nigel, Gabi, bir dart kurbağa, ve Charlie, bir karıncayiyen eşliğinde bir intikam hissi ile bir kakadu görüntülenir. Neyse ki, Nico ve Pedro, bir altın ispinoz ve kırmızı ibikli kardinal veya toucan Rafael gibi arkadaşlar, bunları da yardımcı olur. Bu güzel hayvanların, özellikle de tropik kuşlar ile renkli bir aile filmi, hepsi çocuklar tarafından sevilen olacak. Renk için kendi sayfaları online vardır.

Rio 2 Boyama Ücretsiz Internet üzerinde renkli resimleri boyamak için. Yazdırılabilir resimleri Rio 2. Bu animasyon filmi Blue Sky Studios tarafından üretilen ve 20th Century Fox tarafından dağıtılan Carlos Saldanha, tarafından yönetilmektedir. Bu filmin hikayesi amazon bir yaşam yaşayan bazı türler gösterir, hem de biz bu doğal ayarı bulmak hangi durumu hakkında yetişkinleri ve çocukları eğitmek için çalışır, ve muhafaza ve korunmuş hak ediyor.Hikaye Rio de Janeiro Brezilya kentinde başlayan, ancak daha sonra yeni bir hayat iki Papağanı ve çocuklarını başlatmak için Amazon ormanlarına gitti. Şu anda geliştirilmekte olan üçüncü taksit, serbest olabileceği söylentiler var.. Burada on line siyah beyaz resimleri var Rio 2 şey indirmek ya da bilgisayarda bir şey yüklemek zorunda kalmadan İngilizce boya ve renk. Yeni çizimler Rio 2! ve en iyi çocuk çizimleri. . Boyaması sayfa Rio 2 bilgisayarınızdan boya veya onları baskı ve bunları el ile renk olabilir. Ayrıca bilgisayarınıza istediğiniz her zaman baskı ve renk görüntü yükleyebilirsiniz.