ALT DE LA IMAGEN

Apu Nahasapeemapetilon

Simpsonlar Boyama

Apu Nahasapeemapetilon

Apu Nahasapeemapetilon

Apu Nahasapeemapetilon boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Apu Nahasapeemapetilon Springfield Kwik-E-Mart sahibidir. Eğer Simpsonlar bu popüler karakteri gibi Şimdi renk olabilir. Apu de Hint kökenli eşi, Manjula, sekiz çocuk babasıdır Hint asıllı bir Amerikan vatandaşıdır. Onun dükkan Kwik-E-Mart adlandırılan ve 24 saat, yani Apu çok boş vaktim yok edilir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9302 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 5 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9302 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Apu Nahasapeemapetilon
Apu Nahasapeemapetilon boyaması Sayfa

Apu Nahasapeemapetilon\'un, Springfield Kwik-E-Mart sahibinin boyama. Apu Hint kökenli olduğunu ve Homer ve Bart sorun sürü dışarı ona yardım veya kez kendi sorunlarını çözmek sürü gibi kenara Kwik-E-Mart müşteri olmaktan, o da Homer bir arkadaşım.

Diyelim boya Apu Nahasapeemapetilon boyama Simpsonlar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Apu Nahasapeemapetilon bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Simpsonlar ücretsiz Apu Nahasapeemapetilon boyama boyayabilirsiniz. Bu Apu Nahasapeemapetilon boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Simpsonlar ile ilgilidir. Apu Nahasapeemapetilon Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Simpsonlar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Apu Nahasapeemapetilon ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Simpsonlar en boyanmış sayfalar

Bart Simpson
6
10 üzerinden 6 - 74 oy
Boyalı
11626
kez

Bart Simpson animasyon serisi Simpsonlar kahramanı. Bart Simpson thug, yaramaz çocuk, ödevini yapmadığı okumuyorum öğretmenler, görmezden, anne görmezden, sıkıntı içine alır olduğunu ... Bart Simpson ama her zaman iyi bir kalbi var ve her zaman başkalarına iyi yapıyor biter.

Bart
5
10 üzerinden 5 - 40 oy
Boyalı
11331
kez

Biz çok emin bir tavırla bu resimde görebilirsiniz Bart, Homer ile birlikte, Simpsonlar serisinin en sevilen karakterlerden biridir. Aynı zamanda onun geleneksel renklerde onu renk rağmen Şimdi, onun kıyafet değiştirmek ve onu istediğiniz stil vermek, ve turuncu ve mavi onu görmek alışık olduğumuz tipik renkleri, değiştirmek ...

Simpsonlar Ailesi
6
10 üzerinden 6 - 45 oy
Boyalı
10871
kez

Bu çizim ailenin beş üyesi göründükleri animasyon serisi Simpsonlar, bu taraftar her adamıştır. Bart midesinde kapma ve Lisa sırtında açgözlü, baş, Maggie Biz babası Homer Simpson, ortada ne kadar görebilirsiniz, ve üç çocuk onun üstüne kadar yükseldi. Arkasından, Marge Simpson sevimli sahne gözlemler ve genellikle gerçeküstü durumlar ...