ALT DE LA IMAGEN

Bart Simpson

Simpsonlar Boyama

Bart Simpson

Bart Simpson

Bart Simpson boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bart Simpson animasyon serisi Simpsonlar kahramanı. Bart Simpson thug, yaramaz çocuk, ödevini yapmadığı okumuyorum öğretmenler, görmezden, anne görmezden, sıkıntı içine alır olduğunu ... Bart Simpson ama her zaman iyi bir kalbi var ve her zaman başkalarına iyi yapıyor biter.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11665 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 74 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11665 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Bart Simpson
Bart Simpson boyaması Sayfa

Bart Simpson televizyon dizisi Simpsonlar bir karakter olan televizyon, orada en popüler çizgi biri bunca yıl. Biz çizimde gördüğünüz gibi Bart Simpson kaykay Eğer renk gömlek Bart Simpson gerekenlere hatırlıyor musun? Pantolon ne olacak? Eğer resmi renklendirmek istediğiniz gibi Neyse senin kadar yaratıcı olabilirsiniz.

Diyelim boya Bart Simpson boyama Simpsonlar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Bart Simpson bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Simpsonlar ücretsiz Bart Simpson boyama boyayabilirsiniz. Bu Bart Simpson boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Simpsonlar ile ilgilidir. Bart Simpson Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Simpsonlar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Bart Simpson ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Simpsonlar en boyanmış sayfalar

Bart
5
10 üzerinden 5 - 40 oy
Boyalı
11367
kez

Biz çok emin bir tavırla bu resimde görebilirsiniz Bart, Homer ile birlikte, Simpsonlar serisinin en sevilen karakterlerden biridir. Aynı zamanda onun geleneksel renklerde onu renk rağmen Şimdi, onun kıyafet değiştirmek ve onu istediğiniz stil vermek, ve turuncu ve mavi onu görmek alışık olduğumuz tipik renkleri, değiştirmek ...

Simpsonlar Ailesi
6
10 üzerinden 6 - 45 oy
Boyalı
10906
kez

Bu çizim ailenin beş üyesi göründükleri animasyon serisi Simpsonlar, bu taraftar her adamıştır. Bart midesinde kapma ve Lisa sırtında açgözlü, baş, Maggie Biz babası Homer Simpson, ortada ne kadar görebilirsiniz, ve üç çocuk onun üstüne kadar yükseldi. Arkasından, Marge Simpson sevimli sahne gözlemler ve genellikle gerçeküstü durumlar ...

Lisa Simpson
6
10 üzerinden 6 - 46 oy
Boyalı
10642
kez

Lisa Simpson beraberlik, Simpsonlar ailenin ortanca çocuk bu renk olabilir. Lisa çok akıllı bir kız ve kültürünü seviyor. Sorun birçok kez aile ortamı ile sinirli olmasıdır, onlar oldukça Brüt. O bir gangster olan kardeşi Bart, daha parlak bir geleceğe sahip olmak istiyor çünkü, Lisa okumayı seviyor ve iyi bir öğrencidir.