ALT DE LA IMAGEN

Bart

Simpsonlar Boyama

Bart

Bart

Bart boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Biz çok emin bir tavırla bu resimde görebilirsiniz Bart, Homer ile birlikte, Simpsonlar serisinin en sevilen karakterlerden biridir. Aynı zamanda onun geleneksel renklerde onu renk rağmen Şimdi, onun kıyafet değiştirmek ve onu istediğiniz stil vermek, ve turuncu ve mavi onu görmek alışık olduğumuz tipik renkleri, değiştirmek şansına sahip. Istediğiniz kadar! O bu baskı sayfasında bir çok tür tutum var gibi görünüyor olsa da, her zaman yaramazlık kafasında devam çünkü, Bart güven ve kadar sorun oluyor biter asla. Kuşkusuz, o sadece biraz yaramaz kim derin aşağı aslında çok iyi bir çocuk.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11367 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 40 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11367 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Bart
Bart boyaması Sayfa

Boş bunu baskı ya da ünlü karakter Bart Simpson, Marge ve Homer Simpson çocukların en eski, çevrimiçi renk olup olmadığını büyük bir çizim,. Gerçek adı Bartholomew J. Simpson, ve on yaşında.Animasyon serisi olarak, Bart karakteri birçok ikincil karakterler etkileyebilir onun yaramazlık eğlenceli araziler sayesinde köken için bir bahane olarak çeşitli vesilelerle kullanılır. Ayrıca, kız kardeşi Lisa birlikte, bazen ipuçları ve onları geri almayı Figüran Bob\'un planları gibi ilginç ve ilgi çekici gizemleri, (çoğunlukla her zaman yaptığı planları ortasında duruyor Krusty veya Bart, öldürme ile ilgili) keşfetmenize yardımcı ipuçlarını takip, Krusty tekrar bir araya palyaço babası ile, Moe bir kız arkadaşı bulmak veya Kwik-E-mart iş almaya Apu yardımcı olmak. Ancak, okulda, rolü onun kötülüklerine ile kitleler hareket kötü bir öğrencinin olduğunu ve her zaman hocası, Edna Krabappel ve Okul müdürü, Seymour Skinner kızdırdı. O Mark Groening inanmak zor, Simpsonlar yaratıcısı, Bart oluştururken daha sonra özellikle genişlemiş onu serisinin çeşitli rolleri veren bir yaramaz çocuğun klişe, uymak doğaçlama.

Diyelim boya Bart boyama Simpsonlar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Bart bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Simpsonlar ücretsiz Bart boyama boyayabilirsiniz. Bu Bart boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Simpsonlar ile ilgilidir. Bart Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Simpsonlar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Bart ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Simpsonlar en boyanmış sayfalar

Bart Simpson
6
10 üzerinden 6 - 74 oy
Boyalı
11665
kez

Bart Simpson animasyon serisi Simpsonlar kahramanı. Bart Simpson thug, yaramaz çocuk, ödevini yapmadığı okumuyorum öğretmenler, görmezden, anne görmezden, sıkıntı içine alır olduğunu ... Bart Simpson ama her zaman iyi bir kalbi var ve her zaman başkalarına iyi yapıyor biter.

Simpsonlar Ailesi
6
10 üzerinden 6 - 45 oy
Boyalı
10905
kez

Bu çizim ailenin beş üyesi göründükleri animasyon serisi Simpsonlar, bu taraftar her adamıştır. Bart midesinde kapma ve Lisa sırtında açgözlü, baş, Maggie Biz babası Homer Simpson, ortada ne kadar görebilirsiniz, ve üç çocuk onun üstüne kadar yükseldi. Arkasından, Marge Simpson sevimli sahne gözlemler ve genellikle gerçeküstü durumlar ...

Lisa Simpson
6
10 üzerinden 6 - 46 oy
Boyalı
10642
kez

Lisa Simpson beraberlik, Simpsonlar ailenin ortanca çocuk bu renk olabilir. Lisa çok akıllı bir kız ve kültürünü seviyor. Sorun birçok kez aile ortamı ile sinirli olmasıdır, onlar oldukça Brüt. O bir gangster olan kardeşi Bart, daha parlak bir geleceğe sahip olmak istiyor çünkü, Lisa okumayı seviyor ve iyi bir öğrencidir.