ALT DE LA IMAGEN

Homer Simpson

Simpsonlar Boyama

Homer Simpson

Homer Simpson

Homer Simpson boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Homer Simpson Springfield kentinde Homer Simpson hikayesi ve ailesine anlatır televizyon Simpsonlar için animasyon serisinin kahramanı olduğunu. Homer Simpson sarı ve kel, bu yüzden oldukça kolay renk eklemek için, o zaman nasıl göründüğünü görmek için yazdırabilirsiniz. Homer Simpson televizyonda uzun soluklu serisi çok komik biridir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10384 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 33 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10384 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Homer Simpson
Homer Simpson boyaması Sayfa

Homer Simpson, kötü bir baba, kötü işçi ve çirkin, ama bütün çocuklar için seven bir eğlenceli ve kolay olacak bir karakter. Hemen kesinlikle yaramazlık yapmış çizim çalışan görünür gibi o zaman, başları derde giriyor ve mutlaka kırıyor. Homer Simpson ne renk pantolon? Hatırlıyor musun? Peki sen ne renk boya biliyorum.

Diyelim boya Homer Simpson boyama Simpsonlar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Homer Simpson bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Simpsonlar ücretsiz Homer Simpson boyama boyayabilirsiniz. Bu Homer Simpson boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Simpsonlar ile ilgilidir. Homer Simpson Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Simpsonlar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Homer Simpson ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Simpsonlar en boyanmış sayfalar

Bart Simpson
6
10 üzerinden 6 - 74 oy
Boyalı
11629
kez

Bart Simpson animasyon serisi Simpsonlar kahramanı. Bart Simpson thug, yaramaz çocuk, ödevini yapmadığı okumuyorum öğretmenler, görmezden, anne görmezden, sıkıntı içine alır olduğunu ... Bart Simpson ama her zaman iyi bir kalbi var ve her zaman başkalarına iyi yapıyor biter.

Bart
5
10 üzerinden 5 - 40 oy
Boyalı
11336
kez

Biz çok emin bir tavırla bu resimde görebilirsiniz Bart, Homer ile birlikte, Simpsonlar serisinin en sevilen karakterlerden biridir. Aynı zamanda onun geleneksel renklerde onu renk rağmen Şimdi, onun kıyafet değiştirmek ve onu istediğiniz stil vermek, ve turuncu ve mavi onu görmek alışık olduğumuz tipik renkleri, değiştirmek ...

Simpsonlar Ailesi
6
10 üzerinden 6 - 45 oy
Boyalı
10875
kez

Bu çizim ailenin beş üyesi göründükleri animasyon serisi Simpsonlar, bu taraftar her adamıştır. Bart midesinde kapma ve Lisa sırtında açgözlü, baş, Maggie Biz babası Homer Simpson, ortada ne kadar görebilirsiniz, ve üç çocuk onun üstüne kadar yükseldi. Arkasından, Marge Simpson sevimli sahne gözlemler ve genellikle gerçeküstü durumlar ...