ALT DE LA IMAGEN

Maggie Simpson

Simpsonlar Boyama

Maggie Simpson

Maggie Simpson

Maggie Simpson boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Maggie Simpson, Simpsonlar ailesinin en küçük üyesi, Bay Burns çocukluktan Bobo, oyuncak ayı ile küçük kız görünüyor, hangi renk bu çizimi ile birlikte geliyor. Biz de bir oyuncak ayı sarılma, onun güvenilir Emzik ile Maggie bkz. Artık istediğiniz renkleri ile Maggie Simpson renk olabilir ve sonuç isterseniz o zaman ne istersen süslemek için yazdırabilirsiniz.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9960 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 20 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9960 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Maggie Simpson
Maggie Simpson boyaması Sayfa

Maggie Simpson, Simpsonlar ailenin küçük kızı Boyama. Maggie Bart ve Lisa, Marge ve Homer kızı küçük kız kardeşi olduğunu. Beğendiğiniz renklere sahip renkli Maggie.

Diyelim boya Maggie Simpson boyama Simpsonlar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Maggie Simpson bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Simpsonlar ücretsiz Maggie Simpson boyama boyayabilirsiniz. Bu Maggie Simpson boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Simpsonlar ile ilgilidir. Maggie Simpson Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Simpsonlar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Maggie Simpson ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Simpsonlar en boyanmış sayfalar

Bart Simpson
6
10 üzerinden 6 - 74 oy
Boyalı
11625
kez

Bart Simpson animasyon serisi Simpsonlar kahramanı. Bart Simpson thug, yaramaz çocuk, ödevini yapmadığı okumuyorum öğretmenler, görmezden, anne görmezden, sıkıntı içine alır olduğunu ... Bart Simpson ama her zaman iyi bir kalbi var ve her zaman başkalarına iyi yapıyor biter.

Bart
5
10 üzerinden 5 - 40 oy
Boyalı
11330
kez

Biz çok emin bir tavırla bu resimde görebilirsiniz Bart, Homer ile birlikte, Simpsonlar serisinin en sevilen karakterlerden biridir. Aynı zamanda onun geleneksel renklerde onu renk rağmen Şimdi, onun kıyafet değiştirmek ve onu istediğiniz stil vermek, ve turuncu ve mavi onu görmek alışık olduğumuz tipik renkleri, değiştirmek ...

Simpsonlar Ailesi
6
10 üzerinden 6 - 45 oy
Boyalı
10870
kez

Bu çizim ailenin beş üyesi göründükleri animasyon serisi Simpsonlar, bu taraftar her adamıştır. Bart midesinde kapma ve Lisa sırtında açgözlü, baş, Maggie Biz babası Homer Simpson, ortada ne kadar görebilirsiniz, ve üç çocuk onun üstüne kadar yükseldi. Arkasından, Marge Simpson sevimli sahne gözlemler ve genellikle gerçeküstü durumlar ...