ALT DE LA IMAGEN

Moe Szyslak

Simpsonlar Boyama

Moe Szyslak

Moe Szyslak

Moe Szyslak boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu Simpsonlar karakter Moe Szyslask olduğunu. Artık, online ya da elle Moe Bar, ya da Moe Springfield barmen renk olabilir. Homer, arkadaşları Carl ve Lenny ile, her zaman evlerinde daha bu lokali daha fazla zaman harcama, Moe Bar'da bira içmeye gider. Moe sık sık danışman rol oynar ve müşteri sorunları dinler.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9642 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 2.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Değerlendirme kullanıcıdan 3 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9642 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Moe Szyslak
Moe Szyslak boyaması Sayfa

Moe Szyslak, Springfield Moe\'nun bar barmen boyama. Moe fiziksel çirkin elli yaşlarında bir adam, ve kadınlarla hiçbir başarı vardır. O da güçlü bir karaktere sahip ve çok huysuz ve acı olduğu için bir üne sahiptir.

Diyelim boya Moe Szyslak boyama Simpsonlar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Moe Szyslak bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Simpsonlar ücretsiz Moe Szyslak boyama boyayabilirsiniz. Bu Moe Szyslak boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Simpsonlar ile ilgilidir. Moe Szyslak Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Simpsonlar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Moe Szyslak ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Simpsonlar en boyanmış sayfalar

Bart Simpson
6
10 üzerinden 6 - 74 oy
Boyalı
11625
kez

Bart Simpson animasyon serisi Simpsonlar kahramanı. Bart Simpson thug, yaramaz çocuk, ödevini yapmadığı okumuyorum öğretmenler, görmezden, anne görmezden, sıkıntı içine alır olduğunu ... Bart Simpson ama her zaman iyi bir kalbi var ve her zaman başkalarına iyi yapıyor biter.

Bart
5
10 üzerinden 5 - 40 oy
Boyalı
11329
kez

Biz çok emin bir tavırla bu resimde görebilirsiniz Bart, Homer ile birlikte, Simpsonlar serisinin en sevilen karakterlerden biridir. Aynı zamanda onun geleneksel renklerde onu renk rağmen Şimdi, onun kıyafet değiştirmek ve onu istediğiniz stil vermek, ve turuncu ve mavi onu görmek alışık olduğumuz tipik renkleri, değiştirmek ...

Simpsonlar Ailesi
6
10 üzerinden 6 - 45 oy
Boyalı
10870
kez

Bu çizim ailenin beş üyesi göründükleri animasyon serisi Simpsonlar, bu taraftar her adamıştır. Bart midesinde kapma ve Lisa sırtında açgözlü, baş, Maggie Biz babası Homer Simpson, ortada ne kadar görebilirsiniz, ve üç çocuk onun üstüne kadar yükseldi. Arkasından, Marge Simpson sevimli sahne gözlemler ve genellikle gerçeküstü durumlar ...