ALT DE LA IMAGEN

Ralph Wiggum

Simpsonlar Boyama

Ralph Wiggum

Ralph Wiggum

Ralph Wiggum boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

İşte Ralph Wiggum, animasyon serisi Simpsonlar bir popüler karakteri bir boyama sayfası. Ralph çok zeki değil, karakter olarak bilinen ve sürekli avunmak ve şeyleri fark etmez görünüyor. O baş Wiggum oğlu, Springfield polis şefi ve o kırılgan bir kişiliği vardır, çünkü anne ve babasının aşırı vardır.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9495 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 4 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9495 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Ralph Wiggum
Ralph Wiggum boyaması Sayfa

Springfield polis şefi Clancy Wiggum oğlu Ralph Wiggum arasında boyama. Ralph Lisa yetenekli ve Ralph diğerlerinden daha az akıllı görünüyor çünkü onlar aynı yaşta olsa bile, Lisa Simpson bir sınıf arkadaşı olduğunu, ama çok entelektüel ayrılır.

Diyelim boya Ralph Wiggum boyama Simpsonlar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Ralph Wiggum bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Simpsonlar ücretsiz Ralph Wiggum boyama boyayabilirsiniz. Bu Ralph Wiggum boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Simpsonlar ile ilgilidir. Ralph Wiggum Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Simpsonlar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Ralph Wiggum ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Simpsonlar en boyanmış sayfalar

Bart Simpson
6
10 üzerinden 6 - 74 oy
Boyalı
11629
kez

Bart Simpson animasyon serisi Simpsonlar kahramanı. Bart Simpson thug, yaramaz çocuk, ödevini yapmadığı okumuyorum öğretmenler, görmezden, anne görmezden, sıkıntı içine alır olduğunu ... Bart Simpson ama her zaman iyi bir kalbi var ve her zaman başkalarına iyi yapıyor biter.

Bart
5
10 üzerinden 5 - 40 oy
Boyalı
11336
kez

Biz çok emin bir tavırla bu resimde görebilirsiniz Bart, Homer ile birlikte, Simpsonlar serisinin en sevilen karakterlerden biridir. Aynı zamanda onun geleneksel renklerde onu renk rağmen Şimdi, onun kıyafet değiştirmek ve onu istediğiniz stil vermek, ve turuncu ve mavi onu görmek alışık olduğumuz tipik renkleri, değiştirmek ...

Simpsonlar Ailesi
6
10 üzerinden 6 - 45 oy
Boyalı
10875
kez

Bu çizim ailenin beş üyesi göründükleri animasyon serisi Simpsonlar, bu taraftar her adamıştır. Bart midesinde kapma ve Lisa sırtında açgözlü, baş, Maggie Biz babası Homer Simpson, ortada ne kadar görebilirsiniz, ve üç çocuk onun üstüne kadar yükseldi. Arkasından, Marge Simpson sevimli sahne gözlemler ve genellikle gerçeküstü durumlar ...