ALT DE LA IMAGEN

Simpsonlar Ailesi

Simpsonlar Boyama

Simpsonlar Ailesi

Simpsonlar Ailesi

Simpsonlar Ailesi boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu çizim ailenin beş üyesi göründükleri animasyon serisi Simpsonlar, bu taraftar her adamıştır. Bart midesinde kapma ve Lisa sırtında açgözlü, baş, Maggie Biz babası Homer Simpson, ortada ne kadar görebilirsiniz, ve üç çocuk onun üstüne kadar yükseldi. Arkasından, Marge Simpson sevimli sahne gözlemler ve genellikle gerçeküstü durumlar yaşıyor olsa da, sonunda hepsi ailenin her üyesi için büyük bir sevgi hissediyorum. Bu Amerikan en ünlü ailesinin bu aile sahne renk size kalmış artık. Bu renk için online başvuru kullanabilirsiniz, ya da bunu yazdırmak ve bir kağıt üzerine yazdırabilirsiniz.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10870 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 45 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10870 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Simpsonlar Ailesi
Simpsonlar Ailesi boyaması Sayfa

Burada Simpsonlar aile, Springfield yaşayan tipik ve kalıplaşmış Amerikan ailesi görebilirsiniz. Eğer en gibi bu çizim ile Simpsonlar renk olabilir. Onların şehir coğrafi bir Amerikan nokta, bu yolda yer olamaz, herhangi bir devlete ait olabilir. Ancak şunu biliyoruz ki onlar yaşadığımız adres numarasını 742 Evergreen Terrace olmasıdır. Aile eşi Marge boyunca aile babası ve baş, bir Homer J. Simpson, ile oluşur. Onların üç çocuk Bart Simpson, Lisa Simpson ve Maggie Simpson, yaşa göre sipariş, adı, ve kartopu olarak adlandırılan, iki evcil hayvan, Noel Baba\'nın küçük yardımcısı adında bir köpek ve bir kedi var. Simpsonlar dizi karakterleri ile büyük özelliği her beyaz karakter aslında sarı ve karakterler çok Springfield olan Bart en iyi arkadaşı, veya Baş Wiggum olan Milhouse, aynı zamanda Marge durumunda gibi, mavi saç, ama bu bir polis şefi. Bizim boya resimler ile size gerçekçi bir şekilde onları renk istiyorsanız, ya da imkansız ya da gerçeküstü renk kombinasyonları denemek isteyip istemediğinizi, bu aileye yeni renkler vererek yaşamak mümkün olacak. Burada karar sensin!

Diyelim boya Simpsonlar Ailesi boyama Simpsonlar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Simpsonlar Ailesi bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Simpsonlar ücretsiz Simpsonlar Ailesi boyama boyayabilirsiniz. Bu Simpsonlar Ailesi boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Simpsonlar ile ilgilidir. Simpsonlar Ailesi Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Simpsonlar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Simpsonlar Ailesi ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Simpsonlar en boyanmış sayfalar

Bart Simpson
6
10 üzerinden 6 - 74 oy
Boyalı
11625
kez

Bart Simpson animasyon serisi Simpsonlar kahramanı. Bart Simpson thug, yaramaz çocuk, ödevini yapmadığı okumuyorum öğretmenler, görmezden, anne görmezden, sıkıntı içine alır olduğunu ... Bart Simpson ama her zaman iyi bir kalbi var ve her zaman başkalarına iyi yapıyor biter.

Bart
5
10 üzerinden 5 - 40 oy
Boyalı
11329
kez

Biz çok emin bir tavırla bu resimde görebilirsiniz Bart, Homer ile birlikte, Simpsonlar serisinin en sevilen karakterlerden biridir. Aynı zamanda onun geleneksel renklerde onu renk rağmen Şimdi, onun kıyafet değiştirmek ve onu istediğiniz stil vermek, ve turuncu ve mavi onu görmek alışık olduğumuz tipik renkleri, değiştirmek ...

Lisa Simpson
6
10 üzerinden 6 - 46 oy
Boyalı
10613
kez

Lisa Simpson beraberlik, Simpsonlar ailenin ortanca çocuk bu renk olabilir. Lisa çok akıllı bir kız ve kültürünü seviyor. Sorun birçok kez aile ortamı ile sinirli olmasıdır, onlar oldukça Brüt. O bir gangster olan kardeşi Bart, daha parlak bir geleceğe sahip olmak istiyor çünkü, Lisa okumayı seviyor ve iyi bir öğrencidir.