ALT DE LA IMAGEN

Rafa Nadal Karikatür

Tenis Boyama

Rafa Nadal Karikatür

Rafa Nadal Karikatür

Rafa Nadal Karikatür boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer Rafa Nadal, başarılı İspanyol tenisçi bir hayranı mısınız? Tenis gibi ve Nadal hayranı iseniz, artık o bir karikatür şeklinde göründüğü bu komik çizim renk olabilir. Rafa Nadal her zaman onun maçlar çalarken daha rahat olmak için onun saç giyiyor onun raketi gibi onu karakterize eden özelliklerin bazıları, ya da kafa bandı ya da bandana ile temsil edilir. Bu tenisçi de "kil kralı" olarak adlandırılır ve onu çevrimiçi renk ise artık çok bilgisayarınızın kralı olabilir. Bu bir kağıt üzerine renk için düzenli resim kullanın böylece, kağıt üzerinde renk için renkli çevrimiçi ya da daha önce yaptıktan sonra olup olmadığını, çizim çıktısını unutmayın. Bu veya diğer tenis çizimleri ile spor keyfini çıkarın!

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 8814 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 7.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 6 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 8814 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Rafa Nadal Karikatür
Rafa Nadal Karikatür boyaması Sayfa

Fantastik tenisçi Rafa Nadal, İspanyol sporcunun boyama. Rafael Nada Manacor, Mallorca 1986 yılında doğdu. O maçı hangi yapmaktan hoşlandığını \"kil kralı\" takma kazanmıştır olduğu, toprak kortlarda gerçekleşir, özellikle dünyanın en iyi tenis oyuncularından biri olarak kabul edilir. Genç yaşına rağmen, Nadal 2008 yılında spor kariyerine spor sayesinde Asturias Ödülü bir prens kazandı, o, 2008 yılında Pekin Olimpiyat Oyunları\'nda altın madalya kazanmıştır bir Olimpiyat madalya ve çok sayıda Grand Slam kazandıRoland Garros turnuva, Wimbledon Şampiyonası, Avustralya Açık veya Davis Kupası gibi. Genç yaşta Rafa o sadece 15 yaşında iken hiç resmi bir ATP (Tenis Profesyonelleri Derneği) kazanan en genç tenisçi dönüşüyor, künt başladı. Bugün, dünya çapında önde gelen sporcu biri olan ve tüm gezegende en değerli tenis oyuncularından biri. Olarak onu bu karikatür çizim yansır, Rafa Nadal spor markası Nike tarafından desteklenen, o genellikle onu çok karakteristik olan, bileklik, bandanas ve bazen kolsuz gömlek giyer. Onun raket bir Babolat Meydani Pro Drive GT.

Diyelim boya Rafa Nadal Karikatür boyama Tenis boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Rafa Nadal Karikatür bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Tenis ücretsiz Rafa Nadal Karikatür boyama boyayabilirsiniz. Bu Rafa Nadal Karikatür boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Tenis ile ilgilidir. Rafa Nadal Karikatür Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Tenis bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Rafa Nadal Karikatür ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Tenis en boyanmış sayfalar

Tenis Raketi
5
10 üzerinden 5 - 14 oy
Boyalı
10794
kez

Bu komik tenis raketi kendi ömrü vardır ve bir karikatür tenis raketi bizim boyama sayesinde gibi bunu renk olabilir. Bu raket profesyonel oyuncular gibi bir tenis kapağı ile donatılmıştır ve tenis topu ve grev geri vurmak atlıyor. Mutlaka tenis oynamak ister Eğer karikatür tarzı bu tenis raketi boyama gibi olacak.

Tenis Topu ve Raketi
5
10 üzerinden 5 - 24 oy
Boyalı
10613
kez

Bu çizimde size bir arkadaşı ile tenis oynamak için gereken temel unsurlardır bir tenis ve bir raket topu, görebilirsiniz. Bir tenis kortu da orada oynamak edebilmek için, mahkeme ortasında net ile, önemli olacaktır. Henüz tüm gerekli şeyler yoksa size gerçek hayatta oynamak için gereken her şeye sahip kadar, bu tenis çizim renk olabilir.

Rafa Nadal
5
10 üzerinden 5 - 30 oy
Boyalı
10520
kez

Yüksek kontrastlı bu çizim bir şey yüklemek zorunda kalmadan, web yaptığı portre renk böylece, sen Rafa Nadal, İspanyol tenis şampiyonu bir portre getiriyor. Ayrıca bu boyama önce bir kağıt üzerine baskı yapabilmek için boş çizim indirebilirsiniz. Bu şekilde, resim ile, daha sonra her yerde senin gibi yer, ya da bir şey ...