ALT DE LA IMAGEN

Rafa Nadal

Tenis Boyama

Rafa Nadal

Rafa Nadal

Rafa Nadal boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Yüksek kontrastlı bu çizim bir şey yüklemek zorunda kalmadan, web yaptığı portre renk böylece, sen Rafa Nadal, İspanyol tenis şampiyonu bir portre getiriyor. Ayrıca bu boyama önce bir kağıt üzerine baskı yapabilmek için boş çizim indirebilirsiniz. Bu şekilde, resim ile, daha sonra her yerde senin gibi yer, ya da bir şey dekore etmek mümkün olacak Rafa Nadal bir çizim yapabilirsiniz. Renk bu kez onun kafa bandı olması, ve gömleğinin rengi ile birleştirmek hangi karar için Rafael Nadal, stil ve zarafet dolu bu modern çizim şeklinde bilgisayarınıza geliyor. Seçtiğiniz renkler Rafa lütfen olacağını düşünüyor musunuz? Orada bilmenin bir yolu, ama mutlaka büyük bir sanatçı olduğunu.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10567 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 30 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10567 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Rafa Nadal
Rafa Nadal boyaması Sayfa

Bu çizimde renklendirilecek hazır vektör tasarım Rafa Nadal karşısında görünür. Başka Rafa Nadal çizimler ile birlikte, aynı zamanda size en gibi çizim boyama, eğlenceli zaman geçirmek mümkün olacak diğer spor daha tenis çizim ve çok bulabilirsiniz. Rafael Nadal Genç yaşına, spor dünya çapında büyük bir referans, özellikle tenis rağmen vardır. O bir çocuk olduğu için, o hızla bu sporu yaptığı özveri kanıtladı ve onun kişisel eğitmenler ve aile o kolay bir tenis kortu etrafında hareket olduğunu fark ettim. Yakında, küçük turnuva onun için çok küçük ve o çok hızlı bir şekilde yükselen kategoriler tuttu. Birkaç yıl içinde, o Roger Federer, Andy Murray, Feliciano López veya David Ferrer gibi diğer yüksek rütbeli profesyonel tenisçiler rekabet, profesyonel tenis en yüksek kategori ulaşmıştı. Günümüzde, Nadal orta 2013 yılına kadar tek tek başlıkları en büyük sayı ile İspanya\'da tenisçi, 55, ve ATP (Tenis Profesyonelleri Derneği) yan yatan 1 dünya yok en uzun süren İspanyol adam. Bu Mayorka tenisçi iyi bir hayranı iseniz, size burada gösteriyor ki bu sporcu bu boyama kaçırmayın.

Diyelim boya Rafa Nadal boyama Tenis boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Rafa Nadal bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Tenis ücretsiz Rafa Nadal boyama boyayabilirsiniz. Bu Rafa Nadal boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Tenis ile ilgilidir. Rafa Nadal Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Tenis bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Rafa Nadal ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Tenis en boyanmış sayfalar

Tenis Raketi
5
10 üzerinden 5 - 14 oy
Boyalı
10843
kez

Bu komik tenis raketi kendi ömrü vardır ve bir karikatür tenis raketi bizim boyama sayesinde gibi bunu renk olabilir. Bu raket profesyonel oyuncular gibi bir tenis kapağı ile donatılmıştır ve tenis topu ve grev geri vurmak atlıyor. Mutlaka tenis oynamak ister Eğer karikatür tarzı bu tenis raketi boyama gibi olacak.

Tenis Topu ve Raketi
5
10 üzerinden 5 - 24 oy
Boyalı
10664
kez

Bu çizimde size bir arkadaşı ile tenis oynamak için gereken temel unsurlardır bir tenis ve bir raket topu, görebilirsiniz. Bir tenis kortu da orada oynamak edebilmek için, mahkeme ortasında net ile, önemli olacaktır. Henüz tüm gerekli şeyler yoksa size gerçek hayatta oynamak için gereken her şeye sahip kadar, bu tenis çizim renk olabilir.

Tenis Oyuncu
6
10 üzerinden 6 - 12 oy
Boyalı
10206
kez

Bu boyama size bitirmek tekme konumu ile profesyonel tenisçi görebilirsiniz. Tenis bir çok tam bir spor ve tenis maçları birkaç saat sürebilir, çünkü fiziksel olarak fit sahip olmayı gerektirir. Egzersiz güçlü ve sağlıklı bizim kasları tutar, çünkü genel olarak spor, iyi bir sağlık için yardımcı olur.