ALT DE LA IMAGEN

Tenis Topu ve Raketi

Tenis Boyama

Tenis Topu ve Raketi

Tenis Topu ve Raketi

Tenis Topu ve Raketi boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu çizimde size bir arkadaşı ile tenis oynamak için gereken temel unsurlardır bir tenis ve bir raket topu, görebilirsiniz. Bir tenis kortu da orada oynamak edebilmek için, mahkeme ortasında net ile, önemli olacaktır. Henüz tüm gerekli şeyler yoksa size gerçek hayatta oynamak için gereken her şeye sahip kadar, bu tenis çizim renk olabilir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10664 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 24 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10664 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Tenis Topu ve Raketi
Tenis Topu ve Raketi boyaması Sayfa

Bir top sayfa ve bir tenis raketi Boyama, önemli şeyler tenis oynamak gerekiyordu. Tenis topu mahkeme ortasında net topu çökmesini kaçınarak, mahkemenin diğer tarafa göndermek için bir raket ile vurmak olduğu 2 veya 4 oyuncu için bir spordur.

Diyelim boya Tenis Topu ve Raketi boyama Tenis boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Tenis Topu ve Raketi bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Tenis ücretsiz Tenis Topu ve Raketi boyama boyayabilirsiniz. Bu Tenis Topu ve Raketi boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Tenis ile ilgilidir. Tenis Topu ve Raketi Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Tenis bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Tenis Topu ve Raketi ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Tenis en boyanmış sayfalar

Tenis Raketi
5
10 üzerinden 5 - 14 oy
Boyalı
10843
kez

Bu komik tenis raketi kendi ömrü vardır ve bir karikatür tenis raketi bizim boyama sayesinde gibi bunu renk olabilir. Bu raket profesyonel oyuncular gibi bir tenis kapağı ile donatılmıştır ve tenis topu ve grev geri vurmak atlıyor. Mutlaka tenis oynamak ister Eğer karikatür tarzı bu tenis raketi boyama gibi olacak.

Rafa Nadal
5
10 üzerinden 5 - 30 oy
Boyalı
10567
kez

Yüksek kontrastlı bu çizim bir şey yüklemek zorunda kalmadan, web yaptığı portre renk böylece, sen Rafa Nadal, İspanyol tenis şampiyonu bir portre getiriyor. Ayrıca bu boyama önce bir kağıt üzerine baskı yapabilmek için boş çizim indirebilirsiniz. Bu şekilde, resim ile, daha sonra her yerde senin gibi yer, ya da bir şey ...

Tenis Oyuncu
6
10 üzerinden 6 - 12 oy
Boyalı
10206
kez

Bu boyama size bitirmek tekme konumu ile profesyonel tenisçi görebilirsiniz. Tenis bir çok tam bir spor ve tenis maçları birkaç saat sürebilir, çünkü fiziksel olarak fit sahip olmayı gerektirir. Egzersiz güçlü ve sağlıklı bizim kasları tutar, çünkü genel olarak spor, iyi bir sağlık için yardımcı olur.