ALT DE LA IMAGEN

Thor

Tasarımları Boyama Thor

Thor Boyama Sayfaları

Thor web sitemizden siyah beyaz resimler renk veren her gün renk boya ve eğlenmek için boyama sayfaları. Online dinlence ve eğlence alanı.

Thor Boyama Resimleri

Gönder!
Oylamak!
Paylaş!
Delicious
Kaynak Thor boyama

Thor Intikamcı boyama

Thor Intikamcı boyama

Thor diğerleri arasında Demir Adam ve Kaptan Amerika yanında grup Yenilmezler, kurucu üyelerinden biridir. Burada havada atlama, saldırıda onu görmek. Her zaman olduğu gibi, onun çekiç Mjolnir, gök gücü ile güçlü bir silah tutar. Bu sihirli kalemi, Thor uçabilir, sayesinde büyük bir güçle düşmanlar ... Devamı

Thor, ücretsiz boyama için çevrimiçi boya

Thor Boyama

Thor Yeni

Thor

Boyama Sayfaları ücretsiz olarak hakkında Türk Thor ve ilgili Thor Odin oğlu ve bir Marvel Comics süper kahraman olduğunu. O İskandinav mitolojisi veya Nordic mitolojisinden tanrı esinlenmiştir. Ben de onun Germen din gök tanrısı. Thor da annesi Frigga ve babası Odin, tüm babası olarak bilinen, onun üvey kardeşi Loki ve Asgardian savaşçı Sif olarak adlandırılan, Fandral, Hogun ve Volstagg canlı Asgard krallık, sakinlerinin biridir. Bu kategoride bu süper kahraman, hem de Hollywood filmleri (Chris Hemsworth oynadığı) ve çizgi roman bazı çizimler birçok boyama bulabilirsiniz. Ayrıca dizideki diğer karakterler renk olabilir. Herhangi bir yazılım indirmeden, Thor yazdırmak için çizimler, veya online başvuru ile en sevdiğiniz süper kahraman renkli resimler ile eğlenin.

Thor Boyama Ücretsiz Internet üzerinde renkli resimleri boyamak için. Yazdırılabilir resimleri Thor. Thor şu anda onun adını taşıyan çeşitli filmlerde rol aldı bir Marvel karakteridir. O Demir Adam, Kaptan Amerika, Hulk, Şahingöz ve Black Widow gibi diğer süper kahramanlar yanında, filmin İntikamcılar de birlikte rol aldı. Filmde, Odin Oğlu enkarne aktör Chris Hemsworth olmuştur. Bu filmler sayesinde de büyük ün Loki, Thor Odin ve üvey kardeşi olan manevi oğlu temsil eden aktör Tom Hiddleston, elde etti. Thor: The Dark Dünya Malekith ve karanlık elfler ordusunu yenmek için, onun düşman olmasına rağmen, yardım için Loki isteyin. Yeryüzünde, Agard prensi Dr Donald Blake adı altında kimliğini gizler.Çizgi roman karakteri Larry Lieber ve Jack Kirby ile, Stan Lee tarafından oluşturuldu.. Burada on line siyah beyaz resimleri var Thor şey indirmek ya da bilgisayarda bir şey yüklemek zorunda kalmadan İngilizce boya ve renk. Yeni çizimler Thor! ve en iyi çocuk çizimleri. . Boyaması sayfa Thor bilgisayarınızdan boya veya onları baskı ve bunları el ile renk olabilir. Ayrıca bilgisayarınıza istediğiniz her zaman baskı ve renk görüntü yükleyebilirsiniz.