ALT DE LA IMAGEN

Buharlı Lokomotif

Trenler Boyama

Buharlı Lokomotif

Buharlı Lokomotif

Buharlı Lokomotif boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu çizimde su buharının eylem yoluyla ilk demiryolu sürdü lokomotif ilk icat modeli, olan, bir buharlı lokomotif renk olabilir. Daha sonra, bu model lokomotif diğer dizel tarafından değiştirildi ve bugün trenler elektrik, daha iyi ve daha temiz enerji ve çevre dostu güçlendiriliyor.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 12380 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 48 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 12380 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Buharlı Lokomotif
Buharlı Lokomotif boyaması Sayfa

Buharlı lokomotif boyama. İlk demiryolu kömür ilk trenler için yüksek güç sağlayan, daha fazla su buharı basıncı eklemek için yakıldı hangi lokomotif sürüldü.

Diyelim boya Buharlı Lokomotif boyama Trenler boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Buharlı Lokomotif bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Trenler ücretsiz Buharlı Lokomotif boyama boyayabilirsiniz. Bu Buharlı Lokomotif boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Trenler ile ilgilidir. Buharlı Lokomotif Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Trenler bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Buharlı Lokomotif ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Trenler en boyanmış sayfalar

Thomas the Tank Engine
5
10 üzerinden 5 - 158 oy
Boyalı
15710
kez

Güzel Thomas bir demiryolu motoru başrollerini Thomas ve arkadaşları hakkında bir İngiliz dizi Tank Engine boyama,. 1984 yılında bu çizgi dizi yıldız demiryolu Serisi kitapları dayanmaktadır. Sizin gibi renkleri ile renk bu güzel lokomotif tren. İsterseniz, blanck ve renk boya kalemi ile resimde Thomas yazdırın.

Yeraltı
7
10 üzerinden 7 - 90 oy
Boyalı
15245
kez

Bazı büyük şehirlerde biz bu boyama gördüğünüz gibi metro istasyonları bulabilirsiniz. Mutlaka zaten bazı biliyorum. Metro da dışarı çıkıp bir yeraltı tren ve büyük bir şehrin tüm farklı bölgeleri bağlamak için etrafında gider. İnsanların özellikle işe gitmek ve bloke yolların tüm geçmesi ...

Marşandiz
6
10 üzerinden 6 - 39 oy
Boyalı
13523
kez

Bu boyama biz bir dağ geçidi ve bir coğrafi noktadan diğerine bazı eşya taşımacılığı için bir dağın uçurumun kıyısında bir uzun yük treni bazı demiryolu görebilirsiniz. Bir tren, bu değişecek olduğunu istasyonu ve soğuk gibi serin renkler kullanırsanız bu, mavi, yeşil ya da ...