ALT DE LA IMAGEN

Tren İstasyonu

Trenler Boyama

Tren İstasyonu

Tren İstasyonu

Tren İstasyonu boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu resimde çizilmiş görmek olabilir tren istasyonunda aynı anda birçok şey olur. Biz 3:00 Pm tren 5 dakika geç geldiğinde nasıl görebilirsiniz, ve bir çocuk saatine endişeyle bakıyor. Bir bavul ile bir adam işlerini yönetmek gibi görünüyor, ve ön şeritte biz onlar gerçeği tren istasyonları dolu yerlerdir olmasıdır içeri hop böylece birkaç onlara önünde durdurmak için tren bekleyen görebilirsiniz hayat ve hareket, insanların her kaos biraz neden, farklı yerlere gitmeden çok her zaman vardır çünkü. Ama ridership düşüktür ve kapanış saatine kadar istasyonları, yavaş yavaş boşaltılır zamanlar da vardır. Çok tren istasyonları gibi, şimdi bir online renk olabilir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10583 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 20 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10583 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Tren İstasyonu
Tren İstasyonu boyaması Sayfa

Bir tren istasyonu da sık sık tren istasyonları adıyla adlandırılır. Onlar tren onlar başlı yerlere çıkarmak yerler ve genellikle iki platform, her yön için bir tane var. Orada yolcu istasyonları olmadığını almak veya kapatabilirsiniz küçük bölgeler de vardır, ama durur veya iniş denir, ve demiryolu belirli bir noktada ama istasyonların sapmalar veya altyapıları olmadan bulunur, onlar almak için sadece ya da tren dışında.Istasyonları size geçit, tuvaletler, slogan ve reklam ya da restoran alanları satın bilet gişelerinden gibi çeşitli hizmetler sunuyoruz. Öte yandan yük trenleri da taşımaları bu tür çeşitli özel hizmetler var. Istasyon demiryolu tamamlandığında bir istasyonu bir yol ya da demiryolu hattı, veya terminal ortasında bir olabilir. Ne olursa olsun bu arada, uzun mesafeler için kısa bir yolculuk tren ve hızlı tren hem de dolaşımı kolaylaştırmak için bu yerlerde kullanmanız gerekir.

Diyelim boya Tren İstasyonu boyama Trenler boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Tren İstasyonu bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Trenler ücretsiz Tren İstasyonu boyama boyayabilirsiniz. Bu Tren İstasyonu boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Trenler ile ilgilidir. Tren İstasyonu Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Trenler bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Tren İstasyonu ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Trenler en boyanmış sayfalar

Thomas the Tank Engine
5
10 üzerinden 5 - 158 oy
Boyalı
15671
kez

Güzel Thomas bir demiryolu motoru başrollerini Thomas ve arkadaşları hakkında bir İngiliz dizi Tank Engine boyama,. 1984 yılında bu çizgi dizi yıldız demiryolu Serisi kitapları dayanmaktadır. Sizin gibi renkleri ile renk bu güzel lokomotif tren. İsterseniz, blanck ve renk boya kalemi ile resimde Thomas yazdırın.

Yeraltı
7
10 üzerinden 7 - 90 oy
Boyalı
15197
kez

Bazı büyük şehirlerde biz bu boyama gördüğünüz gibi metro istasyonları bulabilirsiniz. Mutlaka zaten bazı biliyorum. Metro da dışarı çıkıp bir yeraltı tren ve büyük bir şehrin tüm farklı bölgeleri bağlamak için etrafında gider. İnsanların özellikle işe gitmek ve bloke yolların tüm geçmesi ...

Marşandiz
6
10 üzerinden 6 - 39 oy
Boyalı
13457
kez

Bu boyama biz bir dağ geçidi ve bir coğrafi noktadan diğerine bazı eşya taşımacılığı için bir dağın uçurumun kıyısında bir uzun yük treni bazı demiryolu görebilirsiniz. Bir tren, bu değişecek olduğunu istasyonu ve soğuk gibi serin renkler kullanırsanız bu, mavi, yeşil ya da ...