ALT DE LA IMAGEN

Tren lokomotif

Trenler Boyama

Tren lokomotif

Tren lokomotif

Tren lokomotif boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Online boyama kısa bir tren lokomotif vardır. Ayrıca lokomotifin bacasından yükselen buhar bulutları ile, bir trende yazdırmak için bir çizim olduğunu. Bu lokomotifin önünde tren süslüyordu bir çiçeğin bir çizim olduğunu. Trenler ile eğlenmeniz ve tren oyuncak izler varsa, aynı zamanda bir trenin bu resimde renklendirme sahiptir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10662 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 3.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Değerlendirme kullanıcıdan 44 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10662 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Tren lokomotif
Tren lokomotif boyaması Sayfa

Bir tren lokomotif boyama. Bugün motorları eski lokomotif gibi değil. Eskiden, buhar motorları buhar basıncı tarafından tahrik edildi ve mevcut lokomotif elektrikle çalışır, bu yüzden çok temiz çevre ile vardır.

Diyelim boya Tren lokomotif boyama Trenler boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Tren lokomotif bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Trenler ücretsiz Tren lokomotif boyama boyayabilirsiniz. Bu Tren lokomotif boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Trenler ile ilgilidir. Tren lokomotif Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Trenler bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Tren lokomotif ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Trenler en boyanmış sayfalar

Thomas the Tank Engine
5
10 üzerinden 5 - 158 oy
Boyalı
15710
kez

Güzel Thomas bir demiryolu motoru başrollerini Thomas ve arkadaşları hakkında bir İngiliz dizi Tank Engine boyama,. 1984 yılında bu çizgi dizi yıldız demiryolu Serisi kitapları dayanmaktadır. Sizin gibi renkleri ile renk bu güzel lokomotif tren. İsterseniz, blanck ve renk boya kalemi ile resimde Thomas yazdırın.

Yeraltı
7
10 üzerinden 7 - 90 oy
Boyalı
15245
kez

Bazı büyük şehirlerde biz bu boyama gördüğünüz gibi metro istasyonları bulabilirsiniz. Mutlaka zaten bazı biliyorum. Metro da dışarı çıkıp bir yeraltı tren ve büyük bir şehrin tüm farklı bölgeleri bağlamak için etrafında gider. İnsanların özellikle işe gitmek ve bloke yolların tüm geçmesi ...

Marşandiz
6
10 üzerinden 6 - 39 oy
Boyalı
13523
kez

Bu boyama biz bir dağ geçidi ve bir coğrafi noktadan diğerine bazı eşya taşımacılığı için bir dağın uçurumun kıyısında bir uzun yük treni bazı demiryolu görebilirsiniz. Bir tren, bu değişecek olduğunu istasyonu ve soğuk gibi serin renkler kullanırsanız bu, mavi, yeşil ya da ...